RTX 2070 oyunlarda 85 derece oluyor

PianisT1903

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHZ CURCİAL 8GBX2
Ekran kartı
ASUS ROG STRİX RTX2070 OC 8 GB
Anakart
B450M-A
İşlemci
AMD RYZEN 5 2600
Değerli Technopat Sosyal kullanıcıları benim ekran kartım 2 gündür oyunlarda 85 dereceyi geçiyor ve bu son 2 günde oldu sizce bunun sebebi nedir? 3 veya 4 senelik bir kart daha önce oynamış oldugum bütün oyunları 60-65 arası oynatıyordu şimdi oyunlarda 85 dereceye dayanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda Virüs Falan Olabilir,Ama Yoksa Belki Kartın Takılan Yerinde Bi Sorun Olmuş Olabilir(Kart Yerinden Oynamış Olabilir)Biraz Saçma Ama Yinede Göz Önünde Bulundurulabilir:)
Ondan Sonra Aklıma Başka Bir Şey Gelmiyor.

Değerli Technopat Sosyal kullanıcıları benim ekran kartım 2 gündür oyunlarda 85 dereceyi geçiyor ve bu son 2 günde oldu sizce bunun sebebi nedir? 3 veya 4 senelik bir kart daha önce oynamış oldugum bütün oyunları 60-65 arası oynatıyordu şimdi oyunlarda 85 dereceye dayanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fan devirlerini kontrol et.

Termal macunu en son ne zaman degistirdin?

Geri
Yukarı