RTX 2070 oyunlarda 85 derece oluyor

PianisT1903

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHZ CURCİAL 8GBX2
Ekran kartı
ASUS ROG STRİX RTX2070 OC 8 GB
Anakart
B450M-A
İşlemci
AMD RYZEN 5 2600
Değerli Technopat Sosyal kullanıcıları benim ekran kartım 2 gündür oyunlarda 85 dereceyi geçiyor ve bu son 2 günde oldu sizce bunun sebebi nedir? 3 veya 4 senelik bir kart daha önce oynamış oldugum bütün oyunları 60-65 arası oynatıyordu şimdi oyunlarda 85 dereceye dayanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
değiştirdiğim yer termal macun en fazla 5-6 derece etki eder dedi.
Büyük ihtimal 30 liraya kocaman şırınga içinde verilen ne olduğu belirsiz bir macun sürmüşlerdir. Bir aya kalmaz eskisinden beter hale gelir, macun değiştirmek çok kolay bir işlem 100-150 liraya oldukça kaliteli bir macun alıp kendiniz değiştirebilirsiniz.
Bir de kart çalışırken fanları gözle kontrol edin dönüşlerinde bir sorun var mı diye.

Büyük ihtimal 30 liraya kocaman şırınga içinde verilen ne olduğu belirsiz bir macun sürmüşlerdir. Bir aya kalmaz eskisinden beter hale gelir, macun değiştirmek çok kolay bir işlem 100-150 liraya oldukça kaliteli bir macun alıp kendiniz değiştirebilirsiniz.
Bir de kart çalışırken fanları gözle kontrol edin dönüşlerinde bir sorun var mı diye.

Dostum sorunu çözdüm dediğin gibi kalitesiz macun. Bir de yapan kişinin tanıdık olması Cooler Master Pro macununu sürdüm RDR 2 de 68 dereceyi geçmiyor kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı