RTX 2070 sistem kasıyor

Raionxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arasıra Youtube'da video izlerken yorumlara indiğimde sekme donuyor ama video da bir sıkıntı olmuyor. Bazen uygulama pencere kaydırma animasyonu kasıyor. Bunların sebebi ne olabilir? BIOS son sürüm ama beta versiyon. Windows'da son versiyon. SSD'lerimi test ettim, yazma hızları yüksek ve HD Tune ile Benchmark yaptım sıkıntı yok.

Sistem:
MSI B450M PRO-VDH PLUS
MSI RTX 2070 VENTUS GP
CORSAIR Vengance LPX 3000Mhz 8GBx2
Cooler Master Mwe V2 650W Bronze
Ryzen 5 2600

Merhaba, ara sıra YouTube'da video izlerken yorumlara indiğimde sekme donuyor ama video da bir sıkıntı olmuyor. Bazen uygulama pencere kaydırma animasyonu kasıyor. Bunların sebebi ne olabilir? BIOS son sürüm ama beta versiyon. Windows'da son versiyon. SSD'lerimi test ettim, yazma hızları yüksek ve HD Tune ile benchmark yaptım sıkıntı yok.

Sistem:
MSI B450M PRO-VDH Plus.
MSI RTX 2070 Ventus gp.
Corsair Vengeance LPX 3000MHz 8gbx2.
Cooler Master MWE V2 650W Bronze.
Ryzen 5 2600.

Driver kaynaklı büyük ihtimal.

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Başka bir tarayıcı ile deneyin.

Bu sadece tarayıcıda oluyorsa farklı tarayıcı ile dener misin?

Opera kullanıyorum. Chrome ile de denedim aynı sıkıntı yine oluyor.

Hocam ard ardına 3 gün konu açmışsınız. Görüntü yok diye. Ekran kartını 2. el mi aldınız? Sizin ekran kartınız hep sorun çıkarıyor.

Yok ekran kartını sıfır aldım. Görüntü yok sorunu başka PSU ile demeyince düzeldi.
Sistemin YouTube da kasıyorsa biz ölek.
Bende de aynı sorun çıkmıştı çözümün format veya farklı tarayıcılara yönelmen gerek.
Her zaman kasmıyor. Bazı videolar açıkken ekranı scrollayınca sekme kasıyor ama video sıkıntısız devam ediyor.
Bence BIOS beta olduğu için kasma meydana gelmiş olabilir.
Beta olmayan sürüm çıktığın da güncelleyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı