RTX 2070 sistem toplama

dark9812

Decapat
İyi günler arkadaşlar birkaç haftaya şu sistemi almak istiyorum SSD'yi sonradan ekleyeceğim birbirlerine uygun mudur şu yazdıklarım:
  • MSI Aero RTX 2070
  • i5 9600k+Aerocool Verkho5l
  • Asrock z370 Pro4
  • Gskill Aegis 2×8 GB DDR4 3000 MHz RAM CL16
  • Seagate Barracuda 3,5 7200rpm 64mb
  • HighPower 700w 80+ kırmızı LED'li
  • Aerocool Cylon RGB Akrilik Panel ATX kasa
Sizce nasıl arkadaşlar uygun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam bütçeniz nedir? Ayrıca biz artık giriş seviyesi sistemlerde bile SSD alınması gerektiğini söylüyoruz, böyle bir sisteme SSD almak şart.

Aha benim dert yandığım kasa :). O kasa alınmaz bizzat ben yaşadım çok şükür değiştirttim.

@Msevket44 Neden beğenmediniz kasayı? Arkadaşım almayı düşünüyorda o yüzden soruyorum.
Kasanın ön paneli tamamen kapalı bir kasa öne veya her yere istediğiniz kadar fan takın hava almıyor maalesef. O yüzden önü açık bir kasa alması daha mantıklı olacaktır. Ben direkt ön kapağı çıkarmıştım hava alsın diye ama o da bir yere kadar iadeden faydalandım. Ben kasayı SilverStone RL06 modeli değiştirdim henüz gelmedi ama :). İki fan taktım önü açarak sıcaklığı düşürdü hatırı sayılır derecede.

kardeşim 700 800 arası bütçem var psu+kasa için ne önerirsiniz ssd yi de zaten 1 ay sonra alacağım
bir de işlemci ve ekran kartı çok ısınır mı overlock yapmayacağım

zaten zorlamış halim bu en fazla 850 yapabilirim ne önerebilirsin?
kasa iyi midir çünkü bu model veya armor model alacağım bildiğin gibi soğutmaları pek iyi değil kasanın hava akışının iyi olması gerek

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı