RTX 2070 Super FPS düşüşü

Mustafa Temel

Decapat
Merhabalar 1 ay önce bilgisayar topladım fakat istedigim FPS değerlerini alamıyorum örneğin CS:GO 250 FPS alıyorum LOL'de 150-200(Full ayar) alıyorum bir bilgisayar mühendisi arkadaşa soyledim bana internettle alakası olabilir dedi internetim gayet hızlı bir bilgisi olan yazsın lütfen bukadar para veripte internette gördüğüm değerleri alamamam beni üzüyor bildiğiniz bir şey varsa yazarsanız sevinirim

Dip not: BIOS güncel, ekran kartı güncel

Bilgisiyar özellikleri;
1) XG248Q (1920X1080@240Hz)
2) NVIDIA GeForce RTX 2070 Super (Gigabyte)
3) AMD Ryzen 3600X.
4) X570-A PRO.

Ya arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin o internetteki değerlerin çoğu yalan. Aldığın değerler gayet normal. LOL'de ekran kartı kendini zorlamıyordur ben de 200 FPS alıyorum. CS:GO ise Intel bir işlemciye sahip olmadığın sürece aşırı yüksek bir FPS isteyemezsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin o internetteki değerlerin çoğu yalan. Aldığın değerler gayet normal. LOL'de ekran kartı kendini zorlamıyordur bende 200 FPS alıyorum. CS:GO ise Intel bir işlemciye sahip olmadığın sürece aşırı yüksek bir FPS isteyemezsin.
Nasıl yani? Adam oyun oynarken sol üstte anlık gözüken değerler yalan mı incelemelerde?

indirip yukleyin.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın ve 442.59 yukleyin.

Şunu aklınızdan çıkarmayın, izlediğiniz çoğu video eski ve oyunları guncellemiyorlar. Oyunlar devamlı güncelleniyor ve grafik ayarları geliştiriliyor. Bu yüzden FPS değerleri farklılık gösterebilir.

Ciddi bir kaybınız var. Bir garantiye yollayın isterseniz. Donanımsal bir hata da olabilir kartta. Furmark gibi testlerle çekirdek ve bellek hızlarını kontrol edin. NVIDIA'nın belirttiği değerlerle tutuyor mu bir karşılaştırın. Olmazsa garantiye yollayın.
bu virüs varken nasıl garantiye yollayabilirim ? veya bir bilgisiyarcıya felanmı gostersem veya yazılımsal bir hata olabilirmi ?
Ya arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin o internetteki değerlerin çoğu yalan. Aldığın değerler gayet normal. LOL'de ekran kartı kendini zorlamıyordur bende 200 FPS alıyorum. CS:GO ise Intel bir işlemciye sahip olmadığın sürece aşırı yüksek bir FPS isteyemezsin.
umarım dediğin gibidir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı