RTX 2070 Super Gaming X mi X Trio mu?

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi iki kart arasında şu yönden kararsız kaldım. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şu an stoklarda çok az olan Gaming X Trio modeli var fakat benim sorum şu: bu iki model arasında fark sadece fan sayısı mı? Fan sayısı dışında çekirdek hızı vs. gibi farklar yok mu? Aralarında ortalama 1000 TL'ye kadar fark oluyor; bu farka değer mi?

Ben zaten ısınma sorunu pek olmayacağını düşünüyorum aklıma takılan tek soru arada fandan dışında bir fark var mı yok muydu gelen cevaplarla bu soruyu çözmüş oldum. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Ya ekran kartında fiyat olarak maksimum 5,000 ve 5500 TL bandına çıkabilirim. Özellikle MSI marka istediğim için 2080 zor gibi duruyor. Bir diğer konu ise şu Amazon.com.tr'den alınan ürünler için ekstradan vergi veriyor muyuz? Bilen ya da alan arkadaş var ise süper olur cevaplarsa :)

Ben zaten ısınma sorunu pek olmayacağını düşünüyorum aklıma takılan tek soru arada fandan dışında bir fark var mı yok muydu gelen cevaplarla bu soruyu çözmüş oldum. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Ya ekran kartında fiyat olarak maksimum 5,000 ve 5500 TL bandına çıkabilirim. Özellikle MSI marka istediğim için 2080 zor gibi duruyor. Bir diğer konu ise şu Amazon.com.tr'den alınan ürünler için ekstradan vergi veriyor muyuz? Bilen ya da alan arkadaş var ise süper olur cevaplarsa :)

O kadar bütçe varsa bence 3000 serisi bekleyin hocam ya.

Ürünler yurt dışından gelmediği için vergi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı