RTX 2070 Super Gaming X mi X Trio mu?

Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi iki kart arasında şu yönden kararsız kaldım. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şu an stoklarda çok az olan Gaming X Trio modeli var fakat benim sorum şu: bu iki model arasında fark sadece fan sayısı mı? Fan sayısı dışında çekirdek hızı vs. gibi farklar yok mu? Aralarında ortalama 1000 TL'ye kadar fark oluyor; bu farka değer mi?
Tüm 2070S modelleri hız olarak fark bile etmeyeceğim ufak farklar dışında aynıdır. Tek farklar marka, soğutma bloğu ve fan sayısı oluyor. Bence o farka değmez.

Yurt dışından geldiğine dair bir bilgi bulamadım zaten olsaydı vergi eklerdi.
Satıcı bilgilerine girdiğinde adresi Torino gözüküyor hocam. Ürünü alanların yaptığı yorumlara bakarsanız gümrükte beklemesinden ve kargonun geç gelmesinden yana yorumlar var.

Diğer çoğu ürününe baktım böyle bir şey yazmıyor ama mağazanın yorumlarında yazıyor sadece, büyük ihtimalle birçok ülkede şubeleri var zaten başka ülkeden gelse Amazon vergi yazar.

Diğer çoğu ürününe baktım böyle bir şey yazmıyor ama mağazanın yorumlarında yazıyor sadece, büyük ihtimalle birçok ülkede şubeleri var zaten başka ülkeden gelse Amazon vergi yazar.
Bir kaç yerden öğrendiğime göre hocam Amazon.com.tr'den aldığında vergi ödenmiyormuş vergi varsa da belirtiliyormuş bakalım alacağım zaman stok durumu olursa duruma göre irtibata geçececeğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı