RTX 2070 Super GPU 80 derece normal mi?

Solomons

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.

RTX 2070 Super ekran kartı ile şu an ranch oynuyorum Full ayarlarda ve 80'den aşağıya düşmüyor. Sizce normal mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 96
Rahatsızsanız bu sıcaklıktan undervolt öneririm. Benim ekran kartı da 80 derecelere çıkıyor bu yaz günlerinde-.. Undervolt yaptım ve 72-73'e düşürmeyi başardım.

Merhabalar.

RTX 2070 Super ekran kartı ile şu an ranch oynuyorum Full ayarlarda ve 80'den aşağıya düşmüyor. Sizce normal mi?

Çift fanlı versiyonsa ısınması normal ama 80 çok geldi bana. Kasanın hava akışını gözden geçirin bir de undervolt deneyin üstteki arkadaşın dediği gibi. Fan sesinden rahatsız olmuyorsanız 90 95'e çekebilirsiniz.

Hayır, değişim onayında yazıyor yaklaşık 20 gündür. Bekliyorum bakalım ne diyecekler. Ama gerçekten bela bir klavye almayı düşünen varsa 2 kere düşünsün. Tavsiye etmiyorum.

Allah yardımcın olsun kardeş,Bende yolladım bakalım

Selam aynı sorunu yaşıyorum 1 haftalık daha sık kullanılan tuşlarda sıkıntı var

Soğutma modeli nedir?

Rahatsızsanız bu sıcaklıktan undervolt öneririm. Benim ekran kartı da 80 derecelere çıkıyor bu yaz günlerinde-.. Undervolt yaptım ve 72-73'e düşürmeyi başardım.

Evga precision var orada sağ üstte 100 yazar power için onu 90 yaparak altta sıcaklığı 75 e getirir. Kaydeder oynarsınız.

Çift fanlı versiyonsa ısınması normal ama 80 çok geldi bana. Kasanın hava akışını gözden geçirin bir de undervolt deneyin üstteki arkadaşın dediği gibi. Fan sesinden rahatsız olmuyorsanız 90 95'e çekebilirsiniz.

Kasa ekte arkadaşlar;
Evga precision var demişsiniz ama bulamadım. Power limitten mi bahsediyorsunuz?

Sağlam bir undervolt rehberi paylaşabilirseniz bakayım. Çok teşekkürler

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-07-23 at 20.13.11.jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-23 at 20.13.11.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 66
Kasa ekte arkadaşlar;
EVGA Precision var demişsiniz ama bulamadım. Power limitten mi bahsediyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa ekte arkadaşlar;
Evga precision var demişsiniz ama bulamadım. Power limitten mi bahsediyorsunuz?

Evga precision Google arama motorunda yazıyorsun. Evga ekran kartı üreticisinin sitesinde giriş yapınca yazılımı indirip kuruyorsun.
https://eu.evga.com/precisionx1/ link buradadır.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    122,6 KB · Görüntüleme: 60

Geri
Yukarı