RTX 2070 Super i5 9400F darboğaz yapar mı?

• Konuyu başlatan zetaV
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 727

zetaV

Picopat
Daha fazla  
Merhaba RTX 2070 Super almayı düşünüyorum şu anki kartım GTX 1650 Super yukarıdada belirtiğim gibi işlemcim budur benim için FPS pek de önemli değil 200 civarları alsam 1080P'de Valorant tarzı oyunlarda 70 60 FPS'e kadar düşürür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
10400F bile yapıyor. 9400F ile hayli hayli yapar. Ama Valorant gibi oyunlarda problem olmaz. Ayrıca Valorant için alıyorsanız almayın, FPS artışı yaşamayacaksınız. Valorant işlemci tabanlı bir oyundur.

Olmaz PUBG de 160-170 FPS civarında da oynarsınız.

yapmaz hocam. yanlış bilgi vermeyelim.
Yapmaz mı?
IMG-20221129-WA0002.jpg

Bilmeden denemeden yorum yapmayalım lütfen.

problem senden kaynaklı olabilir. Tekrar söylüyorum yapmaz. 1080p ve yüksek ayarlarda oynamayı dene.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

problem senden kaynaklı olabilir. Tekrar söylüyorum yapmaz. 1080p ve yüksek ayarlarda oynamayı dene.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu 2070 Super mi?

Videoyu izlemeden attınız heralde 2060 Super'e bile darboğaz yapıyor.

2060 Super'de Gta'da darboğaz var GPU kullanımı 85'e kadar düşüyor, ve konu sahibinin belirttiği ekran kartı 2070 super. Dar boğaz yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı