RTX 2070 Super model önerisi

kandes2

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RTX 2070 Super için model önerisi bekliyorum.

Palit RTX 2070 SUPER GP OC 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu kartın testine baktım, oyunda 80 dereceyi görüyordu. Palit 3X RTX 2070S sıcaklık testi

Inno3D RTX 2070 SUPER ICHILL x3 ULTRA 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu model bir arkadaşımda var, Furmark testinde %72 fan hızı ile 70 derece görüyor.

Birde 5000 TL'ye MSI RTX 2070 SUPER GAMING TRIO RTX2070S 8GB GDDR6 256B DX12 PCIE 3.016 | Trendyol Gaming Trio modelini buldum, bu nasıldır?

5000 TL civarına RTX 2070 Super model öneriniz nedir?

Galax RTX 2070 Super Gamer Black Edition kullanıyorum. Bahsettiğiniz sıcaklık değerlerini hiç görmedim. Maksimum 55 derece civarına çıkıyor ancak sistemin kurulu olduğu oda klimalı. Tavsiye ederim. 1 Click OC seçeneği de var ve gayet stabil çalışıyor.

Bu modelin fiyatı çok iyiymiş. Normalde bu kadar uygun olmaz. Direk Gaming Trio alabilirsiniz. Bu modelin fiyatını görmeseydim aşağıdakileri atacaktım.

RTX serisi en kötü soğutma kullanıldığında bile idare ediyor.
Inno3D modelinin soğutma performansı çok iyi göründü bana.
Zotac Rtx 2070 Mini kullanıyorum. Kartın en fazla ısındığı oyun COD. 77-78 dereceyi görüyor. Msi Afterburner ile fan profili aktif edince 74-75 derecelerde geziyor.
Markadan ziyade model olarak ürün seçilmeli.
Fiyat uygunluğu önemli.

Alabileceğiniz en iyi modellerden iki tanesi, fakat bütçenizi aşıyorsa herhangi biri de sizi üzmez alabilirsiniz.

Alabileceğiniz en iyi modellerden iki tanesi, fakat bütçenizi aşıyorsa herhangi biri de sizi üzmez alabilirsiniz.

Peki hocam RTX 2070S için %72 fan hızında Furmark'da maksimum 70 derece iyi midir?

Geri
Yukarı