RTX 2070 Super PSU Tavsiyesi

PSU bilgisayarın en önemli parçasıdır bu yüzden kaliteli birşey almanı öneririm ayrıca RTX 2070 Süper için minimum 650wat PSU öneriliyor benim tavsiyem en az 750wat PSU alman olucak bende RTX 2070 Süper aldım PSU olarak FSP hydro G 850wat 80+ Gold Full Moduler aldım kafam rahat.

Ben 600 W ile kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadı 3 senelik PSU. Ultra ayarlarda pubg de 95% kullanımlarda geziyor. Ama yeni işlemci anakart alcam yaza doğru o zaman lazım olur diye 650-750 W alacağım bende. Fakat sağlam bir 600W mevcut ise bence korkmaya çok gerek yok bendeki çok iyi PSU değil F/p bi ürün yük altında kronik ses sorunlu olduğu için değiştirecektim zaten. 600W 80+ gold olmuş olsaydı elimde değiştirmezdim. Tavsiye edilen 650W gerçeğini değiştirmiyor bu tabi.

Ekran kartının sitesinde minimum 650W öneriliyor. İleride OC durumunda 600W sıkıntı olmasın?

Forumlar bunun için :) Sizin cevabınızdan sonra PSU almaya karar verdim.
620W yeterli olur mu? Ekran kartının sitesinde 650W önerilmiş. İleride OC vs denersek sıkıntı olur mu?

Fsp markasını duymamıştım, güvenilir mi?
FSP markası Dünya'da ki en büyük PSU üreticilerinden birisidir, Kalitesi tartışılmaz ayrıca önerdiğim güç kaynağı PSU Tier 1 (Yani en üst seviye) Güç kaynakları arasındadır.

Tier 1 güç kaynağı almaya çalışın.
Öneriler haricinde Corsair RMx serisine bakabilirsiniz.
Be Quite, Seasonic, Corsair, FSP bu markaların Tier 1 güç kaynaklarına bakın derim.
En sessiz olanı Be Quite markası büyük ihtimal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı