Çözüldü RTX 2070 Super sistemde FPS nasıl yükseltilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Baki063623

Femtopat
Daha fazla  
RTX 2070 Super EVGA kullaıyorum ve Intel Core i 7 10700k işlemcim var ben en iyi FPS için ne yapmalıyım bir de her şeyi performansa çekince FPS düşüyor.

Abicim bak anlatayım benim bilgisiyarım güçülü arkdaşın dediği gibi FPS de sorun olduğu düşünyorum çünkü benden kötü PC 300 aloyen ben ise 180 200 alıyorum bunun nasıl gidercemi sordum ve lütfen fotorafla ilgili sözler söylemeyin.
Monitöründen neden daha fazlasını almak isteyesin ki belki diğer PC'de ayarlar farklı.

Konuyu çözüldü olarak işaretlemiş toplanıp gidelim bence artık :)

Bence de çözülmüş konu sadece oyun ayarlarını Ultra'ya çekmekmiş galiba.

Yani lütfen gerçekten size şurada ban yememk için bir şey söylemiyorum sizin gibi kullancıları neden alıyorlar zaten anlamıyorum ben çözüm var mı diyorum adam muhabbet ediyor ya.

Hocam siz konuyu biraz yanlış anlatıyorsunuz biz yardımcı olmaya çalışıyoruz siz biraz önemsiz şeyler söylüyorsunuz şimdi FPS düşmesi diye bir konu açıyorsunuz oyun ayarlarını en yüksekte gösteren video istiyorsunuz. Sonra anakartımda AMD yazıyor demek yerinde kasanın sağ tarında AMD yazıyor sorun olur mu diyorsunuz biraz daha düzgün anlatsanız elbet yardımcı oluruz yani sizin bize yardım etmeniz lazım ki biz de size yardım edelim.

Şunu demek istedim, kasanın sağ tarafını açınca anakartın üstünde AMD yazan bir şey var ve benim hiçbir şeyim AMD değil. Sadece sorun yaratır mı diye sordum.
Sanırım o AMD Crossfire teknolojini desteklediğini gösteren işaret. Sizin açınızdan önemli değil, sorun da yaratmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı