RTX 2070 Super ve i7 9700K için PSU Tavsiyesi

9700K ve 2070S uyum diye bir şey yok :) Her türlü uyuyorlar. Yukarıda yazdıklarım yeterli ve üst seviyedir.

9700K ve 2070S uyum diye bir şey yok :) Her türlü uyuyorlar. Yukarıda yazdıklarım yeterli ve üst seviyedir.
1000 W ne yapacak adam? Para bol diye alakasız şey önerme duygusuna kapılmışsın sanırım :D
Evet gördüğünüz gibi yazdığım parçalar uyumlu mu? Anakart Z390 alacağım, SSD ve PSU önerir misiniz? Parası mühim değil.
Anakart+SSD+PSU önerisi mi istiyorsunuz? Ayrıca ne kadar depolama düşünüyorsunuz?

1000 W gerek yok fazla gelir. PSU da en sağlam marka bana göre Corsairdir. Corsair TX850M yada Asus rog thor 850w 80+ platinium full modüler öneririm. SSD olarak tabiki Samsung Evo

1000 W ne yapacak adam? Para bol diye alakasız şey önerme duygusuna kapılmışsın sanırım :D

Anakart+SSD+PSU önerisi mi istiyorsunuz? Ayrıca ne kadar depolama düşünüyorsunuz?
Bütçe geniş, ileride 9900K+OC ve SLI sisteme dönebilir diye önerdim. Zaten fiyatı gücü için uygun.

@onurunlu37 Bütçe de belirtilmemiş bu yüzden attım.

Baştan Sona Sana Sistem Göstereyim

İlk Öncelikle Bende Aynı Parçalardan Sistem Satın Alıcam Eğer İ7 9700K için Anakart Arıyorsan
MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC 4400MHz(OC) DDR4 Soket 1151 RGB WiFi M.2 HDMI DP ATX Anakart Ekran Kartını Zaten Biliyosun İ79700k İçin Performans Oranı En Yüksek Anakat bu istersen bu linkten bakabilirsin
bu yabancı sitede yazıyor benim kendime topladıgım sistemdeki ram de şu şekilde gene i79700k için en performanslı ram baktığımda
GSKILL 16GB (2x8GB) Trident Z Neo RGB 3600MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram

bu ram gözüküyor istersen bu linkten kontrol edebilirsin

ssd olarakta ben 2 adet
XPG 512GB SPECTRIX S40G RGB PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma)
kullanıcam kasa olarak biraz pahalı sectim ama çok iyi gözüküyor
COOLER MASTER MasterCase Maker 5 MSI Dragon Edition USB 3.0 Mid Tower Kasa
işlemci soğutucu olarak ta
COOLER MASTER MasterLiquid ML240R ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu
seçtim ve son olarak güç kaynağıda
CORSAIR TX-M Serisi 850W 80 Plus Gold Modüler PSU
seçtim ve FİYAT olarak ise Sonuç:14.489,29 TL oldu ve cok iyi bir sistem Yardımcı Olabildisem Ne Mutlu Bana...

Yeni konular

Geri
Yukarı