RTX 2070 vs 1650 Ti

Aradaki farka çok daha düşük bir ekran kartı, bilemedim..

Bekleyebilirim duruma göre, bu ay tanıtılsa bize de haziranda gelir umarım.

Tam da bu sebeple için açtım konuyu :D Ama gönlüm de bir yandan diyor ne gerek var 12 13K maliyete

Fenix'e içim ısındı. GameGaraj'da da gelecek görüyorum, hissediyorum daha doğrusu. Render ile pek işim olmaz bilgisayarı yük altında ya oyun oynarken ya da belki ilerde yapay zeka algoritmalarında kullanacağım.
Hocam GTX 1650 Ti şimdi bile zorlanıyor. Yani ilerisini siz düşünün ve ona göre "12-13k maliyet" gerekip gerekmeyeceğine karar verin 😊.

Ben olsam Asus ROG alır geçerdim.

Ne kadar çirkin bir rengi var ya.

Ayrıca işlemcisi biraz düşük ama HP OMEN 15 almak daha mantıklı. Soğutma açısından en iyi gaming laptoplardan birisi, bu parayı vermişken RTX2060 almak çok daha iyi olur.
HP OMEN Dizüstü Bilgisayar, 15,6'' FHD, Intel Core i5-10300H, 16 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce RTX 2060 6 GB, IPS 144Hz, FreeDOS, 3A692EA, Siyah: Amazon.com.tr

Şimdi de fanboy olduk iyi mi? Her yerde GameGaraj önerenler fanboy olmuyor ama biz GameGaraj aşırı ısınıyor deyince fanboy oluyoruz. Biri fenix alıp burada işlemci 90 derece oluyor diye konu açınca ne yapacaksınız acaba.

Ben iyi olanı öneriyorum. Sizin gibi Monster önermiyorum. Her işlemci yüksek grafikli oyunlarda 90 derece olur. Attığım örnekleri inceleseydiniz görürdünüz.
Ben sizi yetkiliye yönlendireyim;
@Samotne Ciasteczka.

Niye kavga çıktı ki gene, bütçe 13K ise alsın Fenix geçsin. Daha az ise ROG var, çok güzel görünüyor beyaz rengi 😍

Niye kavga çıktı ki gene, bütçe 13K ise alsın fenix geçsin. Daha az ise ROG var, çok güzel görünüyor beyaz rengi 😍

Bu arada bu beyaz renk neden sevilmiyor?
Mis gibi...

Yeni konular

Geri
Yukarı