RTX 2070S CS:GO düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
3700x 2080s ile cs de düşük ayarlarda 400 fps alıyorum 1024x768. 1080p de en yüksekte 300 ün altına pek düşmüyor. Sistemlerimiz bir birine yakın senin de benzer sonuç alman gerekir. Bence temiz bir kurulum yap pc ye.

3700X 2080S ile CS de düşük ayarlarda 400 FPS alıyorum 1024X768. 1080P de en yüksekte 300'ün altına pek düşmüyor. Sistemlerimiz bir birine yakın senin de benzer sonuç alman gerekir. Bence temiz bir kurulum yap PC'ye.

Deneyeceğim ama kurulumla alakalı olduğunu pek sanmıyorum çünkü bu sorun bir tek CS:GO'da var.
Tavsiyen için teşekkür ederim.

CS:GO grafik ayarlarında çoklu cpu gibi bir seçenek var. Onu kapalıysa açık konuma getirip deneyebilirsin veya tam tersi. Örneğin bende kapattığımda fps yarıya düşüyor ama bazı kişilerde açtığında yarıya düşüyor.

Muhtemelen sıkıntı, grafik ayarlarının hepsini düşürürken okumayıp hepsini düşürmenle kaynaklı; İngilizcesi multicore rendering olan bir ayar var, Türkçesinin ne olduğunu bilmiyorum ama çoklu işlemcili işleme falan tarzı bir şeydir, onu kapatmışsındır ve işlemcin oyuna öncelik göstermiyordur, grafik ayarlarının hepsini kapatırken dikkat et, arada kapatmaman gereken şeyler var bunun gibi.

Öncelikle merhaba.
Ben önceden CS:GO'da yüksek ayarlarda 1280x960 da oynuyordum. Herkes rekabetçi oyun Max performans için grafiikleri düşür deyince bende düşürdüm ve FPS düştü neden düştüğüne baktığımda ise ekran kartı kullanımımın %20'i geçmediğini fark ettim ne yapmam gerekiyor bu durumda? Oyunum orta ve düşük ayarlarda.
İşlemci AMD Ryzen 7 3700X.

Eki Görüntüle 832968

Eki Görüntüle 832969

Çoklu CPU kullanımı kapalıdır, onu aç, bir de NVIDIA kontrol merkezinden ekran kartı ayarları yapabilirsin.

Geri
Yukarı