RTX 2070S Ekran Kartımı Satmalı mıyım?

Arkadaşlar selam. Elimde sadece oyun amaçlı kullandığım Gigabyte windorce RTX 2070 Super ekran kartı var. Malum ikinci el fiyatlarından dolayı sizce satıp değerlendirmeli miyim? Elimde idare edebileceğim başka bir bilgisayarım daha var. Ayrıca aynı kartın ikinci elini 7.500 TL gibi bir fiyata gördüm, sizce bu paralara alıcısı çıkar mı?

Oyun oynama niyetin yoksa piyasadan biraz daha düşük bir rakama satmalısın. Şu an piyasada 0 ekran kartı bulmak zor. Satınca haber ver de 2.el satış piyasası var mı öğrenmiş olalım.

Ya arkadaşlar bu kin nedir Allah aşkına? Gayet üslubunda bir soru sordum kazıkçı ilan ettiniz yahu. Cevabını güzelce verecek olanlar versin yok enayi miyiz bilmem ne miyiz diyenler uzaktan izlesin kardeşim konuyu. Kimse size zorla al demiyor, ki ben satıyorum da demedim. Yaptığınız terbiyesizlik.

Ya arkadaşlar bu kin nedir Allah aşkına? Gayet üslubunda bir soru sordum kazıkçı ilan ettiniz yahu. Cevabını güzelce verecek olanlar versin yok enayi miyiz bilmem ne miyiz diyenler uzaktan izlesin kardeşim konuyu. Kimse size zorla al demiyor, ki ben satıyorum da demedim. Yaptığınız terbiyesizlik.
Kimse kin nefret duymuyor size sadece yapacağınızın fırsatçılık olduğunu söyledim. Zorla al kimseye zaten diyemezsin fakat bu tarz fiyat yükseltmeleri herkes fırsatçılığa çevirirse insanlara başka çare bırakmıyorsunuz.

Fırsatçı diyenleri aldırmayın siz kartı indirimdeyken 2-3 tane alıp 3 katı fiyata satmaya çalışmıyorsunuz piyasa yükselmişken sisteminizde kullandığınız kartı satıp yeni seri kartların stoklara geç gelmesi riskini göze alarak satıyorsunuz sadece. Kendileri aldıkları fiyattan satsınlar o zaman piyasa biraz düşsün. Bende de 2060S var 6 bin teklif edildi ama pandemi döneminde ekran kartlarının üretim kapasiteleri düşmüş deniyor stoklara gelse bile ne kadar gelecek biz bulabilecek miyiz eth kaç dolara yükselecek ya da düşecek stoklar geldiğinde dolar kuru ne olacak gibi bir sürü belirsizlik var bu sebepten satmaktan vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı