RTX 2070S Warzone GPU kullanımı düşmesi

Aktivist

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ekran kartım Gigabyte 2070 Super Windforce 3X. İşlemci R5 3600. Warzone oyundayken ekran kartı kullanımı %70 -80-90 sürekli dalgalı, nedendir? Çözüm için ne yapmalıyım? Grafik ayarlarım en yüksekte. FurMark testinde test ettiğimde %99 çalıştırıyor, PSU'da sorun olduğunu düşünmüyorum.

Adsız.png

Merhaba arkadaşlar. Ekran kartım Gigabyte 2070 Super Windforce 3X. İşlemci R5 3600. Warzone oyundayken ekran kartı kullanımı %70 -80-90 sürekli dalgalı, nedendir? Çözüm için ne yapmalıyım? Grafik ayarlarım en yüksekte. FurMark testinde test ettiğimde %99 çalıştırıyor, PSU'da sorun olduğunu düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 757962
Şu çözümleri deneyebilirsiniz.

Eki Görüntüle 757962
Fazla FPS aldığınızdan olabilir.

Şu çözümleri deneyebilirsiniz
bunlar arasından herhangi biri işe yaramadı
Fazla FPS aldığınızdan olabilir.
bilmiyorum . multiplayer modunda hiç düşmüyor %98 den .battleroyale modunda düşüyor . bence fazla fps verdiğinden değil.
FPS anlamında bir sorun yaşıyor musunuz? Ya da sıcaklık?
evet kullanım çok düşünce fps de düşüyor haliyle. sıcaklık konusunda problemim yok fakat , ekran kartı kullanımı düşünce haliyle kartın sıcaklığı da düşüyor.
Çözünürlük 1080P mi? Öyleyse darboğaz yaşıyorsunuz.
evet 1080p ama 3600 2070superi 1080p de besleyebilir diye düşünüyorum . multiplayer modunda hiç düşmüyor kullanım . battleroyale modunda düşüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkadaşlar kısa bir video çektim durum bu . ilginç bir şekilde oyunun bazı yerlerinde yükseliyor bazı yerlerinde düşüyor
bir de sistem c ye kurulu ama oyun d ' de bu yapıyor olabilir mi ?
Arkadaşlar sorun psu da olabilir mi ? bana yardımcı olun ona göre garanti için işlem başlatayım veya sorun neyden olur napmalıyım . psu coolermaster 700w 80+
arkadaşlar cyberpunk 2077 ve the withcer de de durum aynı kullanım %70 %80 .hiç sabit tam çalışmıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı