RTX 2080 laptop kasıyor

tufanatasoy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. MSI RTX 2080 mobil varyantlı laptopa sahibim. Her şey iyi giderken batarya kalibrasyonunu yaptım bir müddet bekletti MSI kendisi 3 ayda 1 öneriyor çünkü. Bu işi yapmamla laptopun kasması bir oldu. Çözümlerinizi bekliyorum.

O zaman bilmiyorum hocam.

Anladım NVIDIA Denetim Masası'ndan goruntu ayarlarini da kaliteyi secmistim acaba var midir bir etkisi 🙄
Pil ayarlarından yüksek performans mı güç tasarrufu mu diye kontrol eder misiniz?

Ona baktım az önce ortalardaymış en iyiye alınca hafif bir duzeldi gibi ama etkisi hâlâ daha devam ediyor.
Pil ayarlarından yüksek performans mı güç tasarrufu mu diye kontrol eder misiniz?

Hocam bir de ilk kez böyle bir şey gördüm batarya iyileşsin diye ugrasirken maksimum pil gücü 80 oldu 100 olmadı?

Merhaba. MSI RTX 2080 mobil varyantlı laptopa sahibim. Her şey iyi giderken batarya kalibrasyonunu yaptım bir müddet bekletti MSI kendisi 3 ayda 1 öneriyor çünkü. Bu işi yapmamla laptopun kasması bir oldu. Çözümlerinizi bekliyorum.

Kalibrayon işleminden sonra ayarlarınız sıfırlanmış olabilir hocam. Kontrol edin ve eğer cihaz yüksek performans modunda değilse geri performans moduna alın.

Kalibrayon işleminden sonra ayarlarınız sıfırlanmış olabilir hocam. Kontrol edin ve eğer cihaz yüksek performans modunda değilse geri performans moduna alın.

Aslında daha basit anlatırsam benim bellek laptop acıldiginda %2 3 iken 30 oluyor direk hiçbir oyun sekme acik degil ayni şekilde CPU de %5'lerden 30'a cikiyor sanirim sıkıntı bundan kaynaklı. Var mıdır bir oneriniz formatlansa vs duzelir mi?
( Bu arada laptop acilirken cooler Boost devreye giriyor otomatik cunku isiniyor 6070leri goruyor bostayken) )
Hocam ben öyle bir şeyler yapmıştım sonra bin baktim ekran kartının Driver'i silinmiş bir bak istersen.

Yapılı hocam hepsi fragon Center'den yüklü CPU ve bellek kullanımı laptop boştayken 60 70 oluyor.

Son düzenleme:
Aslında daha basit anlatırsam benim bellek laptop acıldiginda %2 3 iken 30 oluyor direk hiçbir oyun sekme acik degil ayni şekilde CPU de %5'lerden 30'a cikiyor sanirim sıkıntı bundan kaynaklı. Var mıdır bir oneriniz formatlansa vs duzelir mi?
( Bu arada laptop acilirken cooler Boost devreye giriyor otomatik cunku isiniyor 6070LERI goruyor bostayken) )

Yapılı hocam hepsi fragon Center'den yüklü CPU ve bellek kullanımı laptop boştayken 60 70 oluyor.

Formatlayabilirsiniz. Hem sisteme iyi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı