RTX 2080 laptop kasıyor

Hocam ben bataryayı kalibre ettikten sonra kasmaya başladı bilgisayarım. Temiz kurulum yapsak kasma vs gider mi ne yaptiysam olmadi.
Benzer bir sorunu ben de kendi cihazımda yaşadım yeni almış olmama rağmen. Bir çok yol denedim düzelmedi. En son çare temiz kurulum denedim. Olmasaydı servise yollayacaktım. Düzeldi :)

Aynen öyle. Kanalda videosu vardı sanırım. Oradan bakabilirsin.

Çok teşekkür ederim inş benimkisi de geçer ya. 2080 bulunan laptoptaki muhabbete bak her neyse yapıp dönerim.
Aynen öyle. Kanalda videosu vardı sanırım. Oradan bakabilirsin.

Hocam şöyle ki kurulum aşamasında ben SSD'ye yuklemek istiyorum fakat SSD'ye gelince yeni butonu aktif olmuyor HDD'de de ayni oluyor fakat 17GB'lik farklı surucude yeni butonu aktif oluyor sebebi nedir sizce takildim burada.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim inş benimkisi de geçer ya. 2080 bulunan laptoptaki muhabbete bak her neyse yapıp dönerim.

Hocam şöyle ki kurulum aşamasında ben SSD'ye yuklemek istiyorum fakat SSD'ye gelince yeni butonu aktif olmuyor HDD'de de ayni oluyor fakat 17GB'lik farklı surucude yeni butonu aktif oluyor sebebi nedir sizce takildim burada.

Hocam fotoğrafını gönderme şansın varsa yardımcı olayım.

Hocam fotoğrafını gönderme şansın varsa yardımcı olayım.

Hocam tamamdır Windows 10 temiz kurulumu yaptım. Windows Update'in kendisi driverleri de kendi kurdu + Intel chipsetini de manual olarak indirip kurdum videodaki gibi şu anlik bir problem yok gibi umarim böyle devam eder CPU ve bellek kullaniminda dalgalanmalar da azaldı bostayken. Tek yapmam gereken Engine3 Dragon Center yazilimini indirmek.

Hocam tamamdır Windows 10 temiz kurulumu yaptım. Windows Update'in kendisi driverleri de kendi kurdu + Intel chipsetini de manual olarak indirip kurdum videodaki gibi şu anlik bir problem yok gibi umarim böyle devam eder CPU ve bellek kullaniminda dalgalanmalar da azaldı bostayken. Tek yapmam gereken Engine3 Dragon Center yazilimini indirmek.
Temiz kurulum candır :) Sevindim çözülmüş olmasına.

Yeni konular

Geri
Yukarı