RTX 2080 SUPER sistem CS:GO'da düşük FPS veriyor

hsncnsrt

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece sorunum çözüldü sandım ama çözülmemiş. CS:GO'da FPS sorunu yaşıyorum. Sistemim MSI 2080 Super ve işlemcim i7 9700K.
Görselde olduğu gibi SV ms var kısmı sarı ve kırmızı oluyor ve almam gereken FPS'den çok daha altını alıyorum. Neden olur? Birçok foruma baktım, bulamadım. Siz kardeşlerimden yorumlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• s.jpg
    s.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 93
Dün gece sorunum çözüldü sandım ama çözülmemiş. CS:GO'da FPS sorunu yaşıyorum. Sistemim MSI 2080 Super ve işlemcim i7 9700K.
Görselde olduğu gibi SV ms var kısmı sarı ve kırmızı oluyor ve almam gereken FPS'den çok daha altını alıyorum. Neden olur? Birçok foruma baktım, bulamadım. Siz kardeşlerimden yorumlarınızı bekliyorum.
Drıverlar güncel mi?

Aynı sorun bende de oldu. 55-59-60 FPS'lerde takılıyordu bugün, normalde 200'lerde olmasına rağmen. FPS sınırı koyup devre dışı bıraktım birkaç kere düzeldi.

Geri
Yukarı