RTX 2080 Ti Ekranda Çizgiler Oluşuyor

Beyler kartı 1 gün önce aldım fakat böyle bir sorun var. RTX 2080 Tİ TRİO modeli. Yüksüz 40-45 derece arasında ve oyuna girdiğim anda 80 falan olup ekran böle parçalanıyor ve kapanıyor? Ne yapabilirim? İlla geri mi götürmem lazım, kart bozuk mu?
IMG_20181208_130904.jpeg
IMG_20181208_130850.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüzde sorun yoksa, kartın çipi bozulmuş çok yüksek bir ihtimalle. Garantiye yollarsanız direkt değişim yapacaklardır nedeniyse çip sorunları tamir edilmediği için direkt değişim yapılıyor olması. Vakit kaybetmeden yollamanız en iyisi olacaktır nedeniyse yazılımsal bir sorun olmadığı için ancak değişimle sorunu çözersiniz.

MSI Gaming X Trio modeli herhalde kartın, geçmiş olsun ilk defa MSI kartta gördüm bu problemi.

Garantiye yolla hemen.

aynı sorun bendede oldu msi gaming trio model matrixe döndü bilgisayar :) ısınma sorunu yoktu ama benimkinde 60 dereceyi gecmiyordu hiç

Aynı karttan bendede var, önce oyunlarda resimlerde belirttiğiniz donmalar çizgiler oluyordu şimdi hangi uygulamaya girsem ekran kararıyor bir müddet sonra geri geliyor, vatan pc den aldım garantiye yollayacağım bakalım ne yapacaklar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı