RTX 2080 Ventus V2 Ekranda Beyaz Çizgiler Çıktı

Kart biraz kronik sorunlu bir kart olmasaydı senin dediğin olurdu, ama RTX kartlar biraz sorunlu.Kutuyu açtığımda hiç kullanılmış gibi gelmedi.Ben bir keresinde Vatan Bilgisayardan işlemci almıştım,eve bir geldim arkadaşımla birlikte takalım dedim dedi bu işlemciyi ellemem ben götürdük servislerine kart patlak çıktı anında para iadesi almıştık
Kullanılmış gibi gelmez çünkü kartları bizzat resmi servis tekrardan ambalajlıyor dostum.

Size durumu açıklayayım bu ürün deki lehimler kılcal çatlak oluşturmuş ve sebebi muhtemelen ısı kaynaklı, çözümü de ekran kartını fırınlamak. Ama garantisi olan birşeye bu işlem de yapılmaz, garantiye verin direkt.

PSU'nuzun model ve markası nedir?
thelmalteck 750watt 80+ bronze oyunda tam yükte güç kaynağını ellediğinde ısınmıyor
Dostum ekran kartında bir fiziksel hasar mı var? Görüntü çıkışlarına yakın kısımda çizik izleri gibi bir görüntü varda.
Hayır yok.Bilgisayarı kapattım 2 saat sonra açtım ekranda çizgiler çıktı şu an ekran kartı garantide zaten gelişmeleri burdan yazarım.

Kartın RAM'lerinde sorun var sanırım, MSI servis konusunda Asus gibi değil, muhtemelen değişim yapar. Tamir ile uğraşacaklarını sanmam.

İnşallah değişim olur.Ekranda o çizgiler çıkınca elim ayağım titredi 3 saatte 1 paket sigara içtim stresten
Kartın RAM'lerinde sorun var sanırım, MSI servis konusunda Asus gibi değil, muhtemelen değişim yapar. Tamir ile uğraşacaklarını sanmam.
Videoyu izlersen ramleri Windows görüyor değişik bir durum

İnşallah değişim olur.Ekranda o çizgiler çıkınca elim ayağım titredi 3 saatte 1 paket sigara içtim stresten

Videoyu izlersen ramleri Windows görüyor değişik bir durum
Ekran kartının RAM'lerinden bahsediyorum. VRAM yani. Hiç sorun etme hocam, garantili kart. Benim tek üzüldüğüm şey bir süre kartsız kalmak olurdu. Asus olsa çok uğraşırsın derdim ama MSI sorunu çabuk çözüyor.

Ekran kartının RAM'lerinden bahsediyorum. VRAM yani. Hiç sorun etme hocam, garantili kart. Benim tek üzüldüğüm şey bir süre kartsız kalmak olurdu. Asus olsa çok uğraşırsın derdim ama MSI sorunu çabuk çözüyor.
LETGO dan satamamıştım kartı gtx 1080 le kullanıyorum ama maalesef keyifsiz olduğum için oyun vs olmuyor.Teknik servisten e mail geldi.Kutuda yazmış olduğum arıza notun ve faturası kayıp umarım bir sürprizle karşılaşmam

LETGO dan satamamıştım kartı gtx 1080 le kullanıyorum ama maalesef keyifsiz olduğum için oyun vs olmuyor.Teknik servisten e mail geldi.Kutuda yazmış olduğum arıza notun ve faturası kayıp umarım bir sürprizle karşılaşmam
Ben de Mining Rıg vardı, 1080'leri 1 ay içinde Sahibinden'de sattım, Let Go'da gitmiyor.

Ben de Yurt dışından RTX 2070 Super almayı düşünüyorum ama bu arızalar beni korkutuyor. RTX serisi gerçekten çok sorunlu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı