RTX 2080 Ventus V2 Ekranda Beyaz Çizgiler Çıktı

çağrı123

Hectopat
Ekran kartında beyaz çizgiler çıktı, daha alalı 15 gün olmuştu. Bugün servisnoktası servisine gönderdim, durumu buradan da size yazarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Servispoint Msi'ın Türkiyedeki yetkili servisidir.4200 tl verdim karta mecburen sorunu halledecekler. Aksi taktirde nereye şikayet edilmesi gerekiyorsa edeceğim.

Yani aslında bende bir an şüphelendim aradığımda operatör kız servispoint diyor,ama kargo şirketi ile gönderdim orda a servisnoktası yazıyor.Yani yanlış yere gitmedi çok şükür.

Hepsiburada sitesinden aldım ben aldıktan sonraki gün 5000 küsür e çıktı
O kart iade karttı ve tekrardan sana sattılar. O kadar ucuz olmasının sebebi oydu. 2 tane problemli monitör değiştirdim ve bunalınca para iadesi istedim. Artık bu işlerin nasıl döndüğünü anlıyorum. İadeleri servise gönderiyorlar ve onarımdan, paketlemeden geçirdikten sonra tekrardan satışa sunuyorlar.

O kart iade karttı ve tekrardan sana sattılar. O kadar ucuz olmasının sebebi oydu. 2 tane problemli monitör değiştirdim ve bunalınca para iadesi istedim. Artık bu işlerin nasıl döndüğünü anlıyorum. İadeleri servise gönderiyorlar ve onarımdan, paketlemeden geçirdikten sonra tekrardan satışa sunuyorlar.
Kart biraz kronik sorunlu bir kart olmasaydı senin dediğin olurdu, ama RTX kartlar biraz sorunlu.Kutuyu açtığımda hiç kullanılmış gibi gelmedi.Ben bir keresinde Vatan Bilgisayardan işlemci almıştım,eve bir geldim arkadaşımla birlikte takalım dedim dedi bu işlemciyi ellemem ben götürdük servislerine kart patlak çıktı anında para iadesi almıştık

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı