RTX 2080 Ventus V2 Ekranda Beyaz Çizgiler Çıktı

Devam ediyor hocam tabikide sizin bizim ülkemizdeki saçma garanti politikaları ile uğraşmanıza gerek bile kalmıyor işinizi tamamen Evga Avrupa ile hallediyorsunuz
O zaman kesinlikle Evga alınmalı. Fiyatı da uygun zaman diğer markalara göre, ventus'dan biraz daha pahalı. Bende GTX 970'i vardı evga'nın soğutması çok iyiydi.

Şu an yetkili servisle konuştum doa kapsamında değişim yada onarımlı ürünü tekrar gönderebileceklerini söylediler ama hepsiburada ürünün fiyatı 6000TL ye çıktığı için aradaki fiyat farkından dolayı değişim kabul etmeyip ürün bedel iadesi yapabilirmiş yetkili servis bana bunu iletti.Bende tabiyki ürün 14 günde bozulduğu için tamirli ürün kabul etmedim buarada üründe memory sıkıntısı varmış.Yetkili servise talebimi ilettim ürün birebir değişim talebini ilettim.Hepsi burada arıza mesajını bize iletir iletmez 2 gün içinde işlemler başlar dedi

Şu an yetkili servisle konuştum doa kapsamında değişim yada onarımlı ürünü tekrar gönderebileceklerini söylediler ama hepsiburada ürünün fiyatı 6000TL ye çıktığı için aradaki fiyat farkından dolayı değişim kabul etmeyip ürün bedel iadesi yapabilirmiş yetkili servis bana bunu iletti.Bende tabiyki ürün 14 günde bozulduğu için tamirli ürün kabul etmedim buarada üründe memory sıkıntısı varmış.Yetkili servise talebimi ilettim ürün birebir değişim talebini ilettim.Hepsi burada arıza mesajını bize iletir iletmez 2 gün içinde işlemler başlar dedi
İlk mesajımdada dediğim gibi memory sıkıntısı olucağı belliydi merak etmeyin ürününüz birebir değişim görecek

pek sanmıyorum hepsiburada 23 iş günü süresi içinde karar çıkıyormuş tamirli ürünü kullansam mı diye düşünüyorum

(Güncelleme)Yetkili servisi aradım ürünü tamirli bir şekilde göndermelerini söyledim bu gün kargoya verilecek yarın yada 2 gün sonra kart elimde olur. İstanbuldan İzmire gönderilecek.Kartın fps teslerini yapıp Technopat ta paylaşacağım .Bu arada Zowie Ec2-B ürününün kutu açılımını yapıcam.
Konu kilit gerekli test programlarıyla kontrol edildi herhangi bir sorun yok üründe

Son düzenleme:
Vatandan aldığım Asus rtx 2060 super advanced edition ile aynı sorunu yaşıyorum. Yarın vatana götürüp değişim talep edicek, ne olacak bakalım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı