RTX 2080 Ti Minecraft RTX tabanlı shader ısınma problemi

Aorus RTX 2080 Ti xtreme ekran kartını kullanıyorum normalde oyunlarda en yüksek ayarlarda 75 derece civarı ama Minecraft'ta meraktan RTX tabanlı seus V11 isimli bir shader deneyim dedim 85 dereceye kadar çıktı. Başka RTX tabanlı shaderlarda da bunu yaşıyorum. Kasam Thermaltake P3 Core tg.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aorus RTX 2080 Ti xtreme ekran kartını kullanıyorum normalde oyunlarda en yüksek ayarlarda 75 derece civarı ama Minecraft'ta meraktan RTX tabanlı seus V11 isimli bir shader deneyim dedim 85 dereceye kadar çıktı. Başka RTX tabanlı shaderlarda da bunu yaşıyorum. Kasam Thermaltake P3 Core tg.
Yani aslında GİGABYTE soğutmasını da ele aldığınızda kabul edilebilir bir değer. Başlığın Aorus RTX 2080 Ti Minecraft RTX tabanlı Shader Isınma Problemi olarak güncellenmeli, aksi halde RTX 2080 Ti ısınma sorunlu kart gibi lanse ediliyor gibi oluyor. Dışarıdan araştırma yapanlar için yanlış yönlendirme olmasını istemeyiz :)

Minecraft’daki bazı shaderlar en güçlü sistemleri bile zorlayabiliyorlar. O yüzden bir problem olduğunu sanmıyorum. Ama siz yine de bir bakın acaba toz falan mı var yada fanlar’ın RPM değerli normal mi değil mi diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı