RTX 2080 vs RTX 2080 Super

Monitör ile aynı kontrast oranını, renk kalitesini verebileceğini düşünüyorsanız neden olmasın?
Renk ayarlarından pek anlamıyorum valla ama eski bir Smart TV vardı 1080p ve 40 inch olduğu için görüntü çok kötüydü konsol ve pc de. 4k da aynı durum olurmu bilemem.

Bence 4K biraz ayarsız kaçmış, SLI 2080 Ti sistemin yoksa seni tatmin etmez. 2K sistem toplamak en mantıklısı. Ayrıca oyunları 4K'da 30 FPS'lerde oynarsın ve çözünürlük düşürdüğünde bulanıklaşma olur.

o zaman 4k işi yerine 240hz monitöre yönelsem uyarmı ? 1080p olacak fakat, bu defada işlemci sorun çıkartabilir sanırım.
2080 ile 1080P de o kadar FPS alamazsınız. O kart 1080P de verimli çalışmaz. İki gün sonra buraya konu açarsınız neden GPU kullanımı %30 diye. Benim şahsi görüşümü söyliyeyim oyunculuk için 4K fazla. Televizyon FPS oyunları oynamak için yeterli değil gecikme süreleri çok fazla. RX 5700 XT + 144 Hz 2K Monitör + Yeni revizyon Ryzen 1600 + 3200 MHz DDR4 Ram tercihinde bulunurdum. Yapılabilecek en mantıklı yükseltme budur zannımca. Kara Cumayı ya da diğer indirimleri yakalarsanız tek 2080 Super fiyatına hepsini alırsınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı