RTX 2080 vs RTX 2080 Super

Makaleler
1
Daha fazla  
Selamün Aleyküm arkadaşlar.

RTX 2080 satın almak istiyorum fakat uygun fiyatlı RTX 2080 bulamadım.
Bir kaç tane gördüm sitesine güvenemedim Hepsiburada üzerinde 5712TL tutarına RTX 2080 Super daha ucuza RTX 2080 bulabilir miyim? Aralarında fiyat ve performans olarak ne kadar fark var? 4K monitörde kullanacağım, zaman zaman render ve yayın işleri için de ama genellikle oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir tane buldum :) ...

Bence Super alın :) .

Yada 2070 Super :) ...

Şöyle bir tane buldum :) ...

Bence Super alın :) .

Yada 2070 Super :) ...

N11 de genelde 2. el satıcılar oluyor diye bu siteye hiç bakmıyorum. Burada sıfır ürün olarak yazıyorlar bir sakatlık çıkarmı acaba :D

Birde almışken 2080 almak istiyorum tek seferde.

Super ile bir üst modelin farkı yok gibi. Yani 2070 Super ile 2080'in yok fazla. Tavsiyem alacaksanız 2070 Super veya 2080 Super alın...

İkinci el çıkması durumunda geri yollarsınız. Para n11'in havuzunda bekliyor zaten :). Arayıp satıcıdan bilgi vesaire alabilirsiniz.

Super ile bir üst modelin farkı yok gibi. Yani 2070 Super ile 2080'in yok fazla. Tavsiyem alacaksanız 2070 Super veya 2080 Super alın...

İkinci el çıkması durumunda geri yollarsınız. Para n11'in havuzunda bekliyor zaten :). Arayıp satıcıdan bilgi vesaire alabilirsiniz.
Anladım teşekkür ederim bakalım hayırlısı olur inşaALLAH :D

Asus Dual olan ürünü almak istersem akakce sitesinden alışveriş yaptırıyor bu site güvenilirmi ?

Yani sipariş verip 20gün beklemem değilmi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı