RTX 2080 SUPER vs RTX 2080

Sıfırı 5400TL'yken kimse ikinci eline o kadar para vermez.
Bilemedim trendyolden satın almak mantıklı mıdır? Böyle bir kartı. İtopya, incehesap, vatanda fiyatları o şekilde veya daha yüksek.

Trendyol güvenilir bir sitedir, tabii ki alınabilir. Bu tip durumlarda en düşük fiyata bakıp ona göre fiyat biçilmesi gerekir. Yoksa kart elinizde kalır.

Bence satmayın zaten elinizdeki çok güçlü bir kart, şu an her oyun için yeterli. RTX SUPER alsanız nolacak? Sonuçta daha güçlüsü çıkacak belki yine üzülürsünüz. Boşuna zahmet etmeyin bence. Sizi de anlayabiliyorum😞

Son düzenleme:
Telefonuzun 1 üst modeli çıktığında da böyle üzülüyor musunuz? Gerçekten başka derdiniz olmasın, 10FPS için değmeyecektir. Emin olun zarara gireceksiniz. RTX 2060 hariç tüm RTX serisi zaten "Balondu" Super'in mantığı sizin gibi insanların paralarını biraz daha sömürmek. Yapmayın, değmeyecektir. Arkadaşlar siz ciddi misiniz? Arkadaşın şu fikrine destek vermeyin, adama yararınız dokunmayacak.
iPhone X'de bir telefon, sizce onun gibi bir "Super Balon'u" almak mantıklı mı? Yaptığınız aynı şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 3 hafta önce RTX 2080 GAMİNG X TRİO aldım ve şu an kalpten vuruldum. Fiyat değişmeden güç ve perfornmans artışı olacakmış RTX Super'lerde. Bu kartı artık geri iade edemem ama kötü hissediyorum yardımcı olur musunuz?
Hocam 2080 i asıl fiyatına mı aldınız indirimden mi aldınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı