RTX 30 Serisi Ekran Kartları İndirim Almaya Başladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Nvidia GeForce RTX 30 Ekran Kartı

Yeni nesil GeForce RTX 40 serisi bir süredir piyasada olsa da piyasanın halen yüklü miktarda GeForce RTX 30 ekran kartı stoğuna sahip olduğu biliniyor. Doğal olarak tüketiciler yeni nesil ürünlere yöneliyor, DLSS 3 teknolojisine sahip olmak istiyor. Bu nedenle çeşitli Ampere modellerinin perakendecilerde indirime girdiğini görüyoruz. Üstelik RTX 30 kartlar liste fiyatının bile altına geriledi. […]

Devamı: RTX 30 Serisi Ekran Kartları İndirim Almaya Başladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Dolar kur'u 18/19'lardayken RTX 3070 aldıklarına sevinenler buradaysalar onlara selam olsun, yani keşke düz 3070 yerine "Ti" versiyonunu alsaymışım pişmanlığını yaşıyorum ya neyse...

Bir de ben şu Nvidia'nın RTX 2xxx 3xxx serisiyle uygulamaya geçtiği özellikle xx70'li kartlarda VRAM miktarını 8GB ile sınırlaması olayını bir türlü anlamadım. GTX 770 GTX 970 GTX 1070 ile ilerledik bugünlere geldik ve her zaman GTX xx70'li seriler ("Ti" versiyonlarından bahsetmiyorum düz standart xx70'li kartları diyorum) en yüksek VRAM ile gelir diye bilirim, tamam peki RTX 3070 neden en az 12GB olması lazımken 8GB ile sunuluyor bir türlü anlamadım... Valla ne diyeyim doğrusu GTX 770 / 970 / 1070 zamanları Nvidia daha güzeldi daha özeldi iyiydi bence.

Dolar kur'u 18/19'lardayken RTX 3070 aldıklarına sevinenler buradaysalar onlara selam olsun, yani keşke düz 3070 yerine "Ti" versiyonunu alsaymışım pişmanlığını yaşıyorum ya neyse...

Bir de ben şu Nvidia'nın RTX 2xxx 3xxx serisiyle uygulamaya geçtiği özellikle xx70'li kartlarda VRAM miktarını 8GB ile sınırlaması olayını bir türlü anlamadım. GTX 770 GTX 970 GTX 1070 ile ilerledik bugünlere geldik ve her zaman GTX xx70'li seriler ("Ti" versiyonlarından bahsetmiyorum düz standart xx70'li kartları diyorum) en yüksek VRAM ile gelir diye bilirim, tamam peki RTX 3070 neden en az 12GB olması lazımken 8GB ile sunuluyor bir türlü anlamadım... Valla ne diyeyim doğrusu GTX 770 / 970 / 1070 zamanları Nvidia daha güzeldi daha özeldi iyiydi bence.
Evet 3070 güçlü bir kart ama 8 GB VRAM olması çok kötü oluyor. 12 GB olmalıydı.

Geri
Yukarı