RTX 3000 çıkış tarihi açıklandı!

Selamlar,

RTX3000'in çıkış tarihini GamersNexus kanalı açıkladı. Dediklerine göre 9 Eylül'de açıklanacak. Türkiye'ye gelmesi biraz süre alabilir, sorunların anlaşılması için de biraz beklemekte fayda var.

Gözümüz aydın :) 2 böbrek alır artık ;)

Dam atları işte ne olacak dolar dolar dolar ekonomimiz uçuyor. 2001'de iPhone diye bir telefon yokken 0 satılıyor ve günümüzde milyonlarca satılması "ekonomik kalkınmaya" işaret ediyor.

Üretici modellerini daha çok modellerini daha çok merak ediyorum ediyorum açıkçası. @Motionless IN White geliyor hazır ol.

Sanırım refarans modelleri 12 Pin (6+6 değil) olacağı söyleniyordu eğer öyle olursa pek inceleme görmeyeceğiz diye düşünüyorum

Üretici modellerini daha çok modellerini daha çok merak ediyorum ediyorum açıkçası. @Motionless IN White geliyor hazır ol.

Sanırım refarans modelleri 12 Pin (6+6 değil) olacağı söyleniyordu eğer öyle olursa pek inceleme görmeyeceğiz diye düşünüyorum
ROG Strix'in Poseidon'a benzer tasarımı eskisinden iyi olmasa bile hoş görünüyor yine de, diğer üreticilerde neler var? Bakmadım henüz, varsa da bilmiyorum.

@stevesm1221 Sana 3080 Ti SLI, bana da 3080 aldık mı tamamdır :)

Nvidia'dan alınacak en büyük ders düz "80" kartlardan uzak durmaktır. Nvidia yeni çıkardığı amiral gemilerini 1 sene içerisinde daha ucuza ezecek kart çıkarmazsa rahat edemez çünkü. Senin için tek yol RDNA 2. 😄

ROG Strix'in Poseidon'a benzer tasarımı eskisinden iyi olmasa bile hoş görünüyor yine de, diğer üreticilerde neler var? Bakmadım henüz, varsa da bilmiyorum.
Beklediğim klasik olarak HOF olacak umarım 2080 Ti HOF modelinden daha güzel bir tasarım olur.

Geri
Yukarı