RTX 3000 Grafik kartlı dizüstü bilgisayarlar beklenmeli mi?

Tayip

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Malum üniversite sınavı dönemi bitti. İyi bir Laptop almak için kolları sıvadık. Aklımda RTX 2070 Super ekran kartına sahip bir Laptop almak var. Ama üniversitelerin ne zaman açılacağı belli olmadığı için RTX 3000 serisini beklemeli miyim? İyi RTX Super serisi içeren laptop önerilerinize de açığım. Bütçe aşırı olmamakla beraber 15 bini biraz geçebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde masaüstü kartlar çıktıktan sonra bir süre sonra dizüstü kartlar çıkıyordu. Yine öyle olursa 31 Eylül'de tanıtılacağını düşünürsek üstüne 1-2 ay koymak gerekir. Bence hazır bu kadar az kalmışken bekleyin. Pişman olmayın. Belki bu 1-2 aylık süreci direk pas geçip masaüstüler ile birliklte çıkarırlar. O bütçeye çok güzel laptoplar bulunur. Bekleyin bence.

Merhabalar. Malum üniversite sınavı dönemi bitti. İyi bir Laptop almak için kolları sıvadık. Aklımda RTX 2070 Super ekran kartına sahip bir Laptop almak var. Ama üniversitelerin ne zaman açılacağı belli olmadığı için RTX 3000 serisini beklemeli miyim? İyi RTX Super serisi içeren laptop önerilerinize de açığım. Bütçe aşırı olmamakla beraber 15 bini biraz geçebilir.
hocam ben de aynen sizin gibiyim rtx2070 alacağıma üzerine para koyup rtx3070 almayı düşünüyorum hem 2080'den bile daha performanslı olur diyorlar. 3-4k $ civarı bütcem var

3000 serili laptoplar çıkana kadar dolar 10'u geçecektir. Yerinizde olsam acele ederdim.
Sanırım bunu alacağım. Okullar açılmadan ne kadar erken alırsam bana da o kadar iyi olurmuş gibi geliyor.
dövize çevirip bekletirse birşey olmaz
Kısa vadede bankalar alım satım olaylarında zarara sokuyor. Örneğin ziraat. 7.5 TL ye Satıp 7.2TL ye alıyor. Takrar 7.5 TL ye satmak için dolar 8 olmalı.
hocam ben de aynen sizin gibiyim rtx2070 alacağıma üzerine para koyup rtx3070 almayı düşünüyorum hem 2080'den bile daha performanslı olur diyorlar. 3-4k $ civarı bütcem var
Acaba kenara 2500 dolar koysam bende 3070 alabilir miyim diye düşünmüyor değilim.

Son düzenleme:
.

Kısa vadede bankalar alım satım olaylarında zarara sokuyor. Örneğin ziraat. 7.5 TL ye Satıp 7.2TL ye alıyor. Takrar 7.5 TL ye satmak için dolar 8 olmalı.
ana bankalardan döviz alınmaz hocam, ordan alcağınıza tefeciden alın daha iyi 😁
hafta içi borsa kapanmadan alınırsa makas yok denecek kadar az olur, alış 7.3950 satış 7.4000 gibi. Ben genelde tfx'den alırım ama bir sürü yer var kendiniz araştırın..

Ekran kartı konusunda da bence 3000 serisini bekleyin ama siz bilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı