RTX 3000 serisi beklenmeli mi?

Swéps

Kilopat
Daha fazla  
Elimde GTX 1080 Ti Gaming X modeli var. Şu an 2. elleri 8-9 bin lira arası değişiyor ve satmayı düşünüyorum. 2080 Super gibi çok da fazla FPS farkı açmayan bir ekran kartı alınır mı DLSS ve RTX teknolojisi için? Yoksa 3000 serisinin stoklarını mı beklemeliyim? 3000 serilerinin stokları düzelirse ileride 1080 Ti gibi kartların fiyatlarının düşeceğinden endişeliyim. Ne yapmalı?

Elimde GTX 1080 Ti Gaming X modeli var. Şu an 2. elleri 8-9 bin lira arası değişiyor ve satmayı düşünüyorum. 2080 Super gibi çok da fazla FPS farkı açmayan bir ekran kartı alınır mı DLSS ve RTX teknolojisi için? Yoksa 3000 serisinin stoklarını mı beklemeliyim? 3000 serilerinin stokları düzelirse ileride 1080 Ti gibi kartların fiyatlarının düşeceğinden endişeliyim. Ne yapmalı?
Sat bekle. RTX3070 alırsın.

Elinde idare edebilecek başka bir ekran kartı veya sistem varsa satıp bekleyebilirsin. Ya da hemen almak istiyorsan biraz ekleyip RX 6700 XT alabilirsin. Mining olayı ne zaman bitecek hiç belli değil. Ben artık bu yıldan umudumu kestim, 2022'ye kadar fiyatların pek düzeleceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı