RTX 3050 8 GB vs RTX 2060 GB

+2 GB cok fayda sagliyacak hocam evet.
O zaman 3060 3070'den daha yuksek ayarlarda oynatır 😂 evet.

Hayır. Dediğinim şey farklı. 3060 daha fazla oynatmayacak tabii ki. Kas güçleri çok farklı. 8 GB'nin hala uzun ömrü var. 2-3 yıl sonra 6 GB nereye yetecek açıklayın. "+2 GB cok fayda sagliyacak hocam evet." kısmına gelelim, evet sağlayacak. 6 GB yetersiz. Ayrıca 2060 3 senelik 1 kart ve RTX 3050 daha fazla güncelleme alacak. Kas gücü arasındaki fark sanki GT1030 ve RTX3090 arasındaki farkmış gibi anlatıyorsun. Çok yakın kartlar. 6 GB modeli yeni oyularda çok iyi olmayacaktır. VRAM kesinlikle ve kesinlikle çok çok önemli değil ancak senin anlattığın kadarıyla 12 GB modelden bahsetmiyorum. Kendi işine gelen gibi anlama. 12 GB modelde VRAM sıkıntısı pek yok.

Profiline az baktım, tüm gönderilerin altında ergenliğini ve toplumdan aslında dışlanmış birisi olduğu güzel belli ediyorsun. Ukalalığını elinden hiç indirmemişsin, terbiye ve görgü kurallarından yoksun olduğun aşikar. Moderatör arkadaşlarında biz noktalama hatası yaptığımızda uyarı cezası atıp senin gibi hem edep bilmeyen hem de yazım kurallarından haberdar olmayan bir mahlukatı 1 yıldır es geçmiş olmaları da onların ayıbı.
Posta dönmeyeceğim, kalan arkadaşlara başarılar.

Senin hakkında bu denilenlere hak verip, mesajın doğruluğunun isimden bile belli olduğunu belirtirim.

Son düzenleme:
Hayır. Dediğinim şey farklı. 3060 daha fazla oynatmayacak tabii ki. Kas güçleri çok farklı. 8 GB'nin hala uzun ömrü var. 2-3 yıl sonra 6 GB nereye yetecek açıklayın. "+2 GB cok fayda sagliyacak hocam evet." kısmına gelelim, evet sağlayacak. 6 GB yetersiz. Ayrıca 2060 3 senelik 1 kart ve RTX 3050 daha fazla güncelleme alacak. Kas gücü arasındaki fark sanki GT1030 ve RTX3090 arasındaki farkmış gibi anlatıyorsun. Çok yakın kartlar. 6 GB modeli yeni oyularda çok iyi olmayacaktır. VRAM kesinlikle ve kesinlikle çok çok önemli değil ancak senin anlattığın kadarıyla 12 GB modelden bahsetmiyorum. Kendi işine gelen gibi anlama. 12 GB modelde VRAM sıkıntısı pek yok.

Senin hakkında bu denilenlere hak verip, mesajın doğruluğunun isimden bile belli olduğunu belirtirim.
Sana yazdığım şeyi moderadyon ekibi silmiş.
Belli demek bi yerine gi.
Hemen rapor etmişsin yediremedin mi?

Cevapim al;
...
Screenshot_2022-04-02-17-03-04-715.jpg
...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı