RTX 2060 Super 8 GB vs RTX 3050 8 GB

En azından şunu alın;

Hocam 2060 ne kadar elde kalırsa bu da o kadar elde kalır. 8 GB VRAM'den dolayı aşırı gömülüyor.

Hocam AMD demeyinde ne derseniz deyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlemeni tavsiye ederim.

Ya şu ön yargıyı artık yıkın be adamlar daha ne yapsın ya bedavaya ekran kartı satıyorlar.

O kadar da parasında değilim çok fazla AMD kullanıp sıkıntı yaşayanı gördüm yakın çevremde olsun arkadaşlarımdan diğer insanlardan duyduğum olsun, gerek yok sonra forum forum çözüm aramaya.

Bir de galiba yanlış anladınız bakıyorumda hazır sistem dedim 17K'ya ekran kartı öneriyorsunuz 17k PC için dedim.

O kadar da parasında değilim çok fazla AMD kullanıp sıkıntı yaşayanı gördüm yakın çevremde olsun arkadaşlarımdan diğer insanlardan duyduğum olsun, gerek yok sonra forum forum çözüm aramaya.

RX460 aldığımdan beri sadece bir sorun yaşadım, o da taktığım kasa aşırı eskiolduğundan kaynaklıydı. Başka başıma hiçbir sorun açmadı. İlk göz ağrım. <3

Bir de galiba yanlış anladınız bakıyorumda hazır sistem dedim 17K'ya ekran kartı öneriyorsunuz 17k PC için dedim.

Usta ekran kartın bütcesi ne?

Normalde 8 GB RTX 3050 ekran kartı hazır sistem alacaktım ama yine de hazır sistemlere bakayım belki daha uygun daha iyi bir şey alabilirim diye sitelerde dolaşmaya başladım ve karşıma çıktı almayı düşündüğüm 3050 hazır sistemle arasında 1000 TL fark var arkadaşıma sorduğumda zaten 2060 3050'den daha iyi onu al dedi. Sizlere sorum 2060 alırsam pişman olur muyum? Çünkü ileride 2.el olarak satabilirim ve elimde kalmasını istemiyorum veya render performası hangisinde daha iyidir? Bu arada 2060 olan kart Afox, 3050 olan ise ASUS.
Tabii ki de RTX 2060 Super.

Yeni konular

Geri
Yukarı