RTX 3050 alınır mı?

Alınır. Alınmaz diyen AMD'ci tayfadır. Driver sorunu istemiyorsan NVIDIA'dan şaşmayacaksın. NVIDIA = Apple daha ötesi yok.

Bütçeyi bir tık yükseltebilirsen RTX 3060 12 GB alarak rahatına bakarsın.

Teşekkür ederim peki bu ekran kartına 6000 TL değer mi ve işimi kaç sene görür?

Teşekkür ederim peki bu ekran kartına 6000 TL değer mi ve işimi kaç sene görür?

Orta - high ayarlarda DLSS açık uzun bir süre götürür. Eğer ki aceleniz yoksa bekleyin RTX 4050 DLSS 3 ile bayağı uzun ömürlü bir kart olacak. Yok acelem var diyorsan bütçeyi yükseltme şansın varsa RTX 3060 12 GB 7500TL'ye bulunabiliyor. Elinizi çabuk tutun kur yine yukarı yönlü gidiyor.

Görüntü kalitesinde düşüş gibi sorunları olduğunu duydum. Arkadaşım yeni RX6500 XT aldı ve 3 günde 6 kere WattMan hatasi yediğini söyledi.

Pek çok etken var WattMan hatası almanız için. Ayrıca sizin de WattMan hatası alacağınızın garantisi yok. İlla NVIDIA olsun derseniz de gidip 3050 gibi bir karta para vermeyin.

Alınır. Alınmaz diyen AMD'ci tayfadır. Driver sorunu istemiyorsan NVIDIA'dan şaşmayacaksın. NVIDIA = Apple daha ötesi yok.

Bütçeyi bir tık yükseltebilirsen RTX 3060 12 GB alarak rahatına bakarsın.
2019 yılında çıkmış GTX 1660 Super ayarında bir kart ama adı RTX 3050 ve alınır. Güzel mantık. Ben performans odaklı konuşunca fanboy oluyorum ve ama "Nvidia ve Apple abiğ" denildiğinde siz akılcı oluyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı