RTX 3050 FSR3 sonuçları

İşletim sistemi
Windows 10
@Seboş AMD bu teknolojiyi DLSS 3 ayarında yalnızca RX 7000 serisinde getirdi. Kalan tüm kartlar buna RTX 3000 serisi de dahil gözle görülen ama zor hissedilen kare sayılarında kalacak %1 Low FPS yerinde saydığı için.

Siz denediniz mi hocam AMD'nin fg si karta bağlı 4060 donanımsal olarak da bu özellik var sizin daha iyi sonuçlar almanız lazım mantıken.

Siz denediniz mi hocam AMD'nin fg si karta bağlı 4060 donanımsal olarak da bu özellik var sizin daha iyi sonuçlar almanız lazım mantıken.

Dediğim RX 7000 serisi donanım desteğine sahip algoritması farklı olsa da. RTX 4000 serisinin donanım desteği DLSS 3.5'da işliyor FSR 3.0'da yine işe yaramıyor.

RX 7000 serisinde kullanılan donanıma sahip olmayan tüm kartların kaderi değişmeyen %1 low FPS olacak gibi duruyor.

Dediğim RX 7000 serisi donanım desteğine sahip algoritması farklı olsa da. RTX 4000 serisinin donanım desteği DLSS 3.5'da işliyor FSR 3.0'da yine işe yaramıyor.

RX 7000 serisinde kullanılan donanıma sahip olmayan tüm kartların kaderi değişmeyen %1 Low FPS olacak gibi duruyor.

Anladım hocam o zaman gene bu teknoloji yeni nesile yaradı millet gene boşa heyecanlandı.

Anladım hocam o zaman gene bu teknoloji yeni nesile yaradı millet gene boşa heyecanlandı.

Tamamen boşa değil bu teknoloji tam fonksiyonlu çalışmayacak olsa bile gelmesi bile faydalı bir olay. Ancak tabii ki RX 7000 serisi kullancıları dışında DLSS 3.5 ile pek kıyaslanacak hali yok bu haliyle.

Sen mesela native 40 FPS alırken 80 FPS'e yükselecek FG açtığında ama gördüğün akıcılık 50-60 FPS civarı olacak. Bu bile bir kazanımdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@zoldiac34 ben denedim. FSR 3.0 fg açık 4K ultrada 100 1400 FPS arası FPS alıyorum. Quality modunda. Navitia AA çekince 80 90 FPS alıyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    220,5 KB · Görüntüleme: 29
  • 2.png
    2.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 26
Frs 3de titreme kumlanma var.DLSS 3 daha iyi görünüyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

amd fluid motion tam olarak ne oluyor? Bir çok video çıkmış sürücüden açıyorlar ama ben böyle bir seçenek göremiyorum sürücümde?

7000 serisinde var hocam o özellik yanlış hatırlamıyorsam beta sürücüsünde siz gene de bir kontrol edin.

AMD fluid Motion tam olarak ne oluyor? Birçok video çıkmış sürücüden açıyorlar ama ben böyle bir seçenek göremiyorum sürücümde?

Geri
Yukarı