RTX 3050 kaç TL olur?

İkinci el pazarında satsan zaten aldığın paranın altından aşağıya satma ihtimalin çok düşük. :D

Kota sistemi bu olayı az da olsa dizginler ama firma parasına bakacağı için çok zor. Gerçi bizim insanımızın birçoğu aç gözlü olduğu için gider başkalarına aldırırlar.
Hocam çok saçma bu. Benim cebimde param var. 2 tane alsam bunlardan 1-2K üzerine koyup nasıl satabileceğim?

Hocam çok saçma bu. Benim cebimde param var. 2 tane alsam bunlardan 1-2K üzerine koyup nasıl satabileceğim?
Zaten kotanın amacı stokların hızlıca eritilip, karaborsa satıcılarının ederinden daha fazla kar etmemesi. Tabii böyle bir hareketi firmalar yapmayacağı için ülkemizin piranaları hemen stokları eritip(Sahibinden, Letgo vs.) gibi yerlerde üstüne para ekleyerek insanlara satacak.

İkinci el pazarında satsan zaten aldığın paranın altından aşağıya satma ihtimalin çok düşük. :D
Evet öyle en kötü aldığım fiyattan satarım ama kartsız kalırım diye şüpheye düşüyorum. Ne olacağı hiç belli olmuyor. Öğrenciyim üstüne ekleyip alma şansım pek yok.

Evet öyle en kötü aldığım fiyattan satarım ama kartsız kalırım diye şüpheye düşüyorum. Ne olacağı hiç belli olmuyor. Öğrenciyim üstüne ekleyip alma şansım pek yok.
Stoklar eritilmese, kimse kartsız kalmazdı ya da piyasa bu kadar başını alıp gitmezdi ama maalesef burası Türkiye. Hükümetin vurduğu yetmiyor birde kendi insanımız kendi insanını vuruyor bu konuda. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı