RTX 3050 laptop 10.000 TL'ye alınabilir mi?

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilan gerçekten çok ucuz, şüpheleniyorum. 10 bine bırakırım dediği laptopta RTX 3050 var içinde. Siz ne düşünüyorsunuz?

2.resimde ekledim.

Dosya Ekleri

• IMG_1165.png
    IMG_1165.png
    194,7 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_1166.png
    IMG_1166.png
    195,7 KB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar ilan gerçekten çok ucuz, şüpheleniyorum. 10 bine bırakırım dediği laptopta RTX 3050 var içinde. Siz ne düşünüyorsunuz?

2.resimde ekledim.
Sanmam. Alma. 15bin tlye kadar laptop önerilerim var istersen atarım 0 sağlam laptop al kafan acaba neden bu kadar ucuzda kalmasın.
Ayrıca doktormuş ve nakit ihtiyacı için satıyor. Benim çok inanasım gelmedi elinize salatalık gelince yapacak birşey kalmaz.

2.resimde ekledim.

Abra serisi sıkıntılı bir seri.
Bu cihazında muhakkak bir sorunu oluşmuştur ve düzgün onarım sağlanmadıysa o sorunu oluşmaya devam ediyordur.
Ortalama ikinci el ilanları 20.000₺-30.000₺ arası. Enayi değilse bu rakama satmaz bu cihazı. Muhakkak teknik bir problem vardır cihazda.

Büyük ihtimalle ilan linki atacak size atacağı linkte sahte bir sahibinden sitesi olarak siz bilgilerinizi girdiğiniz anda da soyulacaksınız. Deneyin görün ama hiçbir bilginizi girmeyin.

Büyük ihtimalle ilan linki atacak size atacağı linkte sahte bir sahibinden sitesi olarak siz bilgilerinizi girdiğiniz anda da soyulacaksınız. Deneyin görün ama hiçbir bilginizi girmeyin.

Teşekkür ederim bende çok eski bir PC var üste 10-12 lira verip Gaming laptop alacağım 2.el takaslı düşünüyorum anca bütçem yetiyor.

Elden alırsanız sorun olmaz.
elden alıcaktı öyle ayak üstü 2dkde kontrol edilmezki laptop. Tablet değil bu. Performans sıkıntılımı, ramler değiştirilmişmi, ssd değiştirilmişmi, ben bile yapıyorum kaliteli cihazdan parça alıp kendime saklıyorum o cihazıda hurdaya atıyorum elime kötü parça geçerse takıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı