RTX 3050 laptop nasıl 8000 TL?

Arkadaşlar bu laptop güzel fakat diğer arkadaşların da dediği 60Hz bu fiyatta kabul edilemez ve RAM'ler 4+4 8 RAM bu yüzden upgrade kısmında da Zorluk çıkartır

RTX 2060.
Ryzen 5 3600
500 GB SSD.
1 TB HDD
16 GB RAM.
Ben bu sistemi almayı düşünüyordum şimdi kafam karıştı. Biri karşılaştırabilir mi?

Kıyaslamaya pek gerek yok yani mobil RTX 3050'nin masaüstündeki karşılığı 1650 Super falandır. Performans olarak tabii ki masaüstü ezer geçer. Ona göre güzel bir monitör de alırsın. Dizüstünün olayı taşınabilir olması. taşıyacaksan dizüstü al.

Arkadaşlar bu laptop güzel fakat diğer arkadaşların da dediği 60Hz bu fiyatta kabul edilemez ve RAM'ler 4+4 8 RAM bu yüzden upgrade kısmında da zorluk çıkartır
Herkes monitörü eleştiriyor. Ama ben bu cihazın 8 saat batarya performansı olduğunu okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. Alınır bence.

Herkes monitörü eleştiriyor. Ama ben bu cihazın 8 saat batarya performansı olduğunu okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. Alınır bence.

Peki dostum sen alabilirsin RTX 3050 kart neredeyse GTX 1650 Ti ile eş değer artı RAM upgrade yapmak en az 800 900 TL'ye mal olur fiyatta eder 9000 TL monitör kısmını direk eliyorum yani her türlü bana göre alınmaz ben bunun yerinde olsam az daha bütçe kasıp 8500-9000 TL'ye indirim kovalayarak bir RTX sistem alırım karar yine arkadaşın

Hocam bütçem olursa alırım zaten. 1650Ti-1660Ti arası bir GPU ile 8 saate varan pil ömrü şuan birçok gaming segmenti bilgisayarda yok.

Biliyorum ama bu kartada paranın çar çur olması çok kötü ve 8 ram şu anda oyunlara zar zor yetiyor
Hocam tercih meselesi. Ama şahsen üst segment bir cihazla prizden ayrı yaşayabileceksem RAMleri satıp 2x8 modül takmak çok da koymaz bana. Monitör de keza çok lazımsa 144 Hz harici bir monitör tercih edebilirim. Tercih meselesi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı