RTX 3050 laptopta Valorant kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Servise götürmeden çözmenin bir yolu yok mu Acer servisi biraz uzakta.

Benim de 3060 laptopta stutring sorunu yaşıyorum servise verdim inşallah düzelir.

Bende de FPS düşmesi var ya undervolt yapsam düzelecek gibi ama sistemde kilitli yapamıyorum.

Servise götürmeden çözmenin bir yolu yok mu Acer servisi biraz uzakta.

Birkaç bir şey daha deneyebilirsin NVIDIA denetim masasında grafik birimini ekran kartını seçebilirsiniz. Genelde Intel UHD Graphics de oluyor ayarlar.

Bende de FPS düşmesi var ya undervolt yapsam düzelecek gibi ama sistemde kilitli yapamıyorum.

Birkaç bir şey daha deneyebilirsin NVIDIA denetim masasında grafik birimini ekran kartını seçebilirsiniz. Genelde Intel UHD Graphics de oluyor ayarlar.

Hocam hemen deneyeyim döneceğim.

Hocam hemen deneyeyim döneceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bakmanızı tavsiye ederim bir nebze de olsa performansı arttırır.

8 GB tek kanal RAM'den 2x8 GB olmak üzere 16 GB'a geçmelisin, 8 GB'ın miladı doldu. 3050 güçlü bir kart değil, bilgisayarının güç durumu nedir, hangi güç modunda?

8 GB tek kanal RAM'den 2x8 GB olmak üzere 16 GB'a geçmelisin, 8 GB'ın miladı doldu. 3050 güçlü bir kart değil, bilgisayarının güç durumu nedir, hangi güç modunda?

Yüksek performans ta ve Denetim Masası işe yaramadı.

Haklısın ama 8 GB olsa da 30 FPS normal değil.

Drop mu yiyor, 30 FPS oynamaya devam mı ediyor, drop yemesi o RAM miktarıyla gayet normal. OEM diskler de iyi değil Acer'ın maalesef, ama 30 FPS oynamaya devam ediyorsa normal değil.

30 FPS'den yüksek alıyor fakat hareket edince oyunda mekan değiştirince FPS 30'a düşüyor diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı