RTX 3050 ne zaman çıkar?

VespochenN

Hectopat
NVIDIA'nın sitesinde bugün çıkacağı yazıyordu fakat saat 00.00'a bayağı az kaldı ama şu an Amerika'da saat 14.42 acaba oradaki zaman dilimine göre mi çıkartacaklar burada da?

Şu an Game garajda bile hazır sistemi çıktı fakat hala kendisi olarak çıkmadı yakın zaman da çıkar diye düşünüyorum.

Dünden beri açılan konular

Ne zaman çıkacak
Fiyatı kaç olacak

Bilemiyoruz kimse bilmiyor bu sadece ülkemiz için değil tüm dünya'da şu an çok az yerde satışa çıktı yeteri kadar stok yok yada henüz daha gelmedi. Beklemekten başka çareniz yok, bir iki haftaya çoğu perakendeci'de fiyatları görmeye başlarsınız.

Yine söylüyorum vatan fiyatına aldanıp 4000'e çıkacak diye beklemeyin hayal kırıklığına uğrarsınız en az 6000 ve üzeri çıkacak gibi duruyor.

Ne zaman çıkacak
Fiyatı kaç olacak

Bilemiyoruz kimse bilmiyor bu sadece ülkemiz için değil tüm dünya'da şu an çok az yerde satışa çıktı yeteri kadar stok yok yada henüz daha gelmedi. Beklemekten başka çareniz yok, bir iki haftaya çoğu perakendeci'de fiyatları görmeye başlarsınız.

Yine söylüyorum vatan fiyatına aldanıp 4000'e çıkacak diye beklemeyin hayal kırıklığına uğrarsınız en az 6000 ve üzeri çıkacak gibi duruyor.
bizde 4000tl nasıl sistem toplanır diyorduk.

Ne zaman çıkacak
Fiyatı kaç olacak

Bilemiyoruz kimse bilmiyor bu sadece ülkemiz için değil tüm dünya'da şu an çok az yerde satışa çıktı yeteri kadar stok yok ya da henüz daha gelmedi. Beklemekten başka çareniz yok, bir iki haftaya çoğu perakendeci'de fiyatları görmeye başlarsınız.

Vatan'dan stok beklemek mantıklı olur mu?
RTX3050 çıkar çıkar 4.500'den alma şansımız yok mu diyorsunuz.
Ona göre hiç beklemeyip GTX1650 alacağım :(

Vatan'dan stok beklemek mantıklı olur mu?
RTX3050 çıkar çıkar 4.500'den alma şansımız yok mu diyorsunuz.
Ona göre hiç beklemeyip GTX1650 alacağım :(

Bence 4500 gibi bir fiyat imkansız vatan piyasa yaratabilmek için boyle bir fiyat koymuş muhtemelen
Ne zaman piyasa değerinin altında sattığını gördünüz vatanın

O zaman tek çaremix GTX1650 mi?
Veya GTX1660, GTX1660 Ti modellerinin düşmesini mi beklemeliyiz

Vallahi 1.5 haftadır 1660 fiyatlarina bakiyorum evet inişler var ama mining performansı çok iyi olduğu için 3050'den daha pahalı olacak her zaman
3050'nin oyun performansı 1660TAN daha iyi
Bu yüzden oyun oynayacaksan 3050 almanı öneririm birazcik bütçeni zorlamaya çalış dostum
Çift fanli modelleri 6-7k olur bulursun
O zaman tek çaremix GTX1650 mi?
Veya GTX1660, GTX1660 Ti modellerinin düşmesini mi beklemeliyiz

Normalde bende 1660 alacaktım fiyatlari 7-8 olsaydı ama düşmeyeceğini düşündüğüm için bütçemi zorlayıp dün aksam ASUS Dual RTX 3060 aldım
Bütçe zorlamamda monitor almayacağım(iyi kötü bir monitörüm var) Haziran'da sistemi kuracağım zaten o zamana kadar para birikir alırım umarım

Yeni konular

Geri
Yukarı