RTX 3050 oyunlarda %3 kullanılıyor

AdLeRrr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Oyunlarda sürekli düşük performans aldığım için Afterburner kurdum ama oyun galiba harici ekran kartını kullanmıyor. Sistemimi ve Afterburner sonuçlarını paylaştım. Teknik konulardan anlamıyorum yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• msi.jpg
    msi.jpg
    727,2 KB · Görüntüleme: 31
  • sistem.jpg
    sistem.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 28
Alakası yok laptopunuzda iki ekran kartı var ve sizin gösterdiğiniz Ryzen 5 5005U işlemcinin kendi grafik karşıdır o GPU1 olur GPU2 ise
RTX 3050 Laptop GPU. Afterburner üzerinden 2. Ekran kartını da aktifleştirdiğinizde görürsünüz.Ancak sorunu şöyle çözebilirsiniz diye umuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alakası yok laptopunuzda iki ekran kartı var ve sizin gösterdiğiniz Ryzen 5 5005U işlemcinin kendi grafik karşıdır o GPU1 olur GPU2 ise
RTX 3050 Laptop GPU. Afterburner üzerinden 2. Ekran kartını da aktifleştirdiğinizde görürsünüz.Ancak sorunu şöyle çözebilirsiniz diye umuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam aynısını yaptım. Hatta videodaki gibi oyun ekran kartını kullanıyor gözüküyordu. Yüksek performansa alınca FPS 60-70 bandına yükseldi. teşekkür ederim.

Geri
Yukarı