RTX 3050 Ti Casper Excalibur formattan sonra NVIDIA Denetim Masası yok

• Konuyu başlatan bbnoS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 691

bbnoS

Hectopat
Daha fazla  
Laptopa format attım NVIDIA Denetim Masası yok oldu. Ekrana sağ tık yapınca gelmiyor, sağ alttaki yere sağ tık yaptığımda sadece "ÇIK" yazısı var başka yazı yok. Bunu nasıl yeniden getirebilirim? (formattan önce vardı)

Laptopa format attım NVIDIA Denetim Masası yok oldu. Ekrana sağ tık yapınca gelmiyor, sağ alttaki yere sağ tık yaptığımda sadece "ÇIK" yazısı var başka yazı yok. Bunu nasıl yeniden getirebilirim? (formattan önce vardı)

Driver'ı indirmediğiniz için oluyor, NVIDIA sitesinden driverını indirirseniz gelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü NVIDIA sitesinden yüklerseniz geri gelebilir ama Windows'un otomatik ekran kartı sürücü güncellemelerini kapatmazsanız hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bence önce otomatik sürücü güncellemesini kapatın;

Daha sonra DDU ile sürücüyü temizleyin;

En son yeni sürücüyü kurun.

Windows Update > isteğe bağlı > sürücü güncelleştirmeleri > hepsini kurun

Windows 10 ve Windows 11 için kararlı sürüm kendi sitesinden kontrol ederseniz attığım sürüme ulaşırsınız.

En güncel stable sürüm 20 Aralık'ta çıkan 497.27 ama sizin attığınız 20 Eylül'de çıkan 472.12 sürümü.
Bunu indirin.

En güncel stable sürüm 20 Aralık'ta çıkan 497.27 ama sizin attığınız 20 Eylül'de çıkan 472.12 sürümü.
Bunu indirin.
1641728071830.png

1641728075316.png

Kontrol ettiğime NVIDIA sitesinde bahsettiğim sonuçlara ulaştım tekrardan. Nereden bakıyorsunuz? DriversCollection gibi bir siteden mi?

1641728236421.png

Şimdi yönlendirme sayfasından kontrol ettim ve daha güncel sürümü buldum, teşekkürler mesajı düzenleyeceğim.

Geri
Yukarı