RTX 3050 TI CS:GO'da düşük FPS sorunu

regularbest

Hectopat
Daha fazla  
RTX 3050 TI-i5-11400H-16 GB RAM özelliklerine sahip oyuncu laptopunu bugün teslim aldım ve CS:GO yükledim. 4:3 ekranda ve en düşük ayarlarda 170-220 FPS arasında gidip geliyor. Sizce bu değerler normal mi? (Çoklu CPU kullanımı açık.)

Başlığı otomatikman büyük-küçük harf kullanımına bastığım kısım yanlış yazmış, benlik bir durum yok.

RTX 3050 TI-i5-11400H-16 GB RAM özelliklerine sahip oyuncu laptopunu bugün teslim aldım ve CS:GO yükledim. 4:3 ekranda ve en düşük ayarlarda 170-220 FPS arasında gidip geliyor. Sizce bu değerler normal mi? (çoklu CPU kullanımı açık.)

Başlığı otomatikman büyük-küçük harf kullanımına bastığım kısım yanlış yazmış, benlik bir durum yok.

Hocam benim sistemim sizinkinden daha kötü ama CS:GO'da HD ayarlarda 150 200 arası alıyorum.

RTX 3050 TI-i5-11400H-16 GB RAM özelliklerine sahip oyuncu laptopunu bugün teslim aldım ve CS:GO yükledim. 4:3 ekranda ve en düşük ayarlarda 170-220 FPS arasında gidip geliyor. Sizce bu değerler normal mi? (çoklu CPU kullanımı açık.)

Isı değerleri nasıl hocam FPS normal gibi laptop için ve unutma CS ve Valorant gibi oyunlar ekran kartından değil daha çok işlemciden beslenir.

Laptop bugün geldiği için daha hikayeli oyun yükleyemedim. Birkaç güne yükleyeceğim, bakalım ne olacak. Eğer düşük FPS verirse ne yapmalıyım?

Driver güncelle sıcaklık değerine bak sürekli YouTube'dan başka kişiler kaç FPS almış ona bak öyle karar ver eğer FPS normalden daha düşükse aldığın yere bildir ürün değişimi talep et.

Yeni konular

Geri
Yukarı