RTX 3050 Ti ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra siyah ekranda kalıyor

Agoras

Centipat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v17.2.3 bilgisayarımda NVIDIA ekran kartı sürücü güncellemesini yaptım.(22/03/22) yüklendikten sonra yeniden başlattım. Bilgisayar açıldıktan sonra pin istedi girdim fakat buradan sonra sadece siyah ekran ve fare imleci gözüküyor. 15 20 dakika bekledikten sonra ekran yavaş yavaş geliyor. Geldikten sonra Aygıt Yöneticisi ve Görev Yöneticisi'ni açmıyor normal bir dosya açmaya çalışsam bile kasıyor. Explorer.exe sınıf kaydedilmemiş hatası veriyor. Bunun sebebi sizce ne olabilir? Çözümü nedir? Temiz kurulum yapsam düzelir mi? GPU RTX 3050 Ti.

20220326_190738.jpg

20220327_092428.jpg

20220327_095353.jpg

20220327_203123.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra A5 v17.2.3 bilgisayarımda NVIDIA ekran kartı sürücü güncellemesini yaptım.(22/03/22) yüklendikten sonra yeniden başlattım. Bilgisayar açıldıktan sonra pin istedi girdim fakat buradan sonra sadece siyah ekran ve fare imleci gözüküyor. 15 20 dakika bekledikten sonra ekran yavaş yavaş geliyor. Geldikten sonra Aygıt Yöneticisi ve Görev Yöneticisi'ni açmıyor normal bir dosya açmaya çalışsam bile kasıyor. Explorer.exe sınıf kaydedilmemiş hatası veriyor. Bunun sebebi sizce ne olabilir? Çözümü nedir? Temiz kurulum yapsam düzelir mi? GPU RTX 3050 Ti.

Eki Görüntüle 1344032

Eki Görüntüle 1344033

Eki Görüntüle 1344035

Eki Görüntüle 1344034

Temiz kuruluma gerek yok. Başlangıç onarma yapabilirsin.

Eki Görüntüle 1344032

Eki Görüntüle 1344033

Eki Görüntüle 1344035

Eki Görüntüle 1344034

Bilgisayar kapatin açtiktan 1sn sonra F8 basin guvenli moda girin aygit yöneticisinde ekran karti sürücüleri sil en ustte bilgisayar adi yazar ona sag tiklayip donanimlara değişik ara deyin düzeltecektir driver uygun değil size.

Temiz kuruluma gerek yok. Başlangıç onarma yapabilirsin.
Bu nasıl oluyor tarif edebilir misin veya direkt temiz kurulum yaptırsam sıkıntı yaşarmıyım
Bilgisayar kapatin açtiktan 1sn sonra F8 basin guvenli moda girin aygit yöneticisinde ekran karti sürücüleri sil en ustte bilgisayar adi yazar ona sag tiklayip donanimlara değişik ara deyin düzeltecektir driver uygun değil size.
Ya bilgisayardan pek anlamıyorum temiz kurulum yaptırsam olur mu buralara girince sanki daha çok şeyi bozacakmışım gibi geliyor

Bu nasıl oluyor tarif edebilir misin veya direkt temiz kurulum yaptırsam sıkıntı yaşar mıyım?

Ya bilgisayardan pek anlamıyorum temiz kurulum yaptırsam olur mu buralara girince sanki daha çok şeyi bozacakmışım gibi geliyor.

O zaman hiç bulasma güvenli moda Windows Update'de guncelleme yapın size uygun sürücüleri bulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı