RTX 3050 Ti GTA V'te iyi performans vermiyor

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
RTX 3050 TI
İşlemci
I5 10200H
İşlemci i5 10200H, ekran kartı RTX 3050 Ti. En düşük ayarlar fakat 40-50 FPS arasında gidip geliyor. Çözümlerinizi bekliyorum. Ayrıca bazen %100 GPU veya CPU kullandığı oluyor ama nadir.

İndirin, sonrasında oyunu açıp Alt+R yaparak sağ altta değerleri görebilirsiniz, bütün değerler görünmez ise Alt+Z ile arayüzü açıp ayarlara gidip hud bölümünden performans göstergesini daha detaylı olanı ile değiştirebilirsiniz. Experience yüklendikten sonra güncelleme varsa söyleyecektir, onuda kurmayı unutmayın.

Pek etkisi olmuyor Korsan kullanım ile Normal kullanımın bir karşılaştırma video'su yapılmıştı.
Belki indirdiği yerde dosyaların içinde Mining virüsü falan vardır. Bende izlediğim bir videoda bu tip virüslerin ciddi mana da fps düşüşüne neden olduğunu görmüştüm .
Oyun driverlerını kurman gerekiyordu kurmadıysan :). İndir game driver en son sürümü gösterir zaten kur.

İndirin, sonrasında oyunu açıp Alt+R yaparak sağ altta değerleri görebilirsiniz, bütün değerler görünmez ise Alt+Z ile arayüzü açıp ayarlara gidip hud bölümünden performans göstergesini daha detaylı olanı ile değiştirebilirsiniz. Experience yüklendikten sonra güncelleme varsa söyleyecektir, onuda kurmayı unutmayın.
Hocam inanın bana Experience'ı kurduğumda oyun daha kötü oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı