RTX 3050 Ti sistemde Son of The Forest kasıyor

Bizim hayaller yalan oldu
En az +8 GB RAM takman lazım hocam ama ya sistemindekinin aynısı olacak ya da ikisini de birden değiştirip daha iyi bir şey almalısın yoksa uyumlu çalışmayab
En az +8 GB RAM takman lazım hocam ama ya sistemindekinin aynısı olacak ya da ikisini de birden değiştirip daha iyi bir şey almalısın yoksa uyumlu çalışmayabilir

En az +8 GB RAM takman lazım hocam ama ya sistemindekinin aynısı olacak ya da ikisini de birden değiştirip daha iyi bir şey almalısın yoksa uyumlu çalışmayabilir.
Ekstra 8 gb ram alirim buyuk ihtimal takar oyle oynarim sistemi daha yeni aldim o yuzden beni bi sure idare etmesi lazim

Oyunu buyuk hevesle aldim ama oyun takiliyor, kasiyor ve çokuyor. Sistemim bu şekilde.
8 GB RAM mevcut, 3050 Ti NVIDIA ekran karti, R5 5600H mevcut. Bu kasma oyun erken erisimde oldugu icin mi boyle acaba? Oyle degilse iade edecegim cunku.

RAM yetersiz maalesef hocam ne yapalım videolarını izleyeceğiz başka çare yok.

Oyunu buyuk hevesle aldim ama oyun takiliyor, kasiyor ve çokuyor. Sistemim bu şekilde.
8 GB RAM mevcut, 3050 Ti NVIDIA ekran karti, R5 5600H mevcut. Bu kasma oyun erken erisimde oldugu icin mi boyle acaba? Oyle degilse iade edecegim cunku.

Hocam 16 GB RAM'li i5 11300H RTX 3050 Ti ultrada 70 FPS kimi yerde 90FPS'e kadar çıkıyor acil RAM yükseltin hocam.

O donanımla normal. 1x8 GB RAM devri çoktan kapandı, 4 GB VRAM için ise yapacak bir şey yok. En azından 2x8 GB'a yükselt de bir taraftan kurtarsın.

VRAM'den yana sıkıntı yok hocam, 4 GB VRAM'in Very highte 2,2 GB anca kullanıyor.

Ram kaynaklıdır. RTX 3050 ile oyunu çok yüksekte oynayabiliyorum. DLSS kapalı sanırım dlss ayarını bulamadım bile. FPS drop falanda yaşamıyorum oyunun optimizasyonu kötü diyor bir çok kişi ama bende çok akıcı çalışıyor.

Ram kaynaklıdır. RTX 3050 ile oyunu çok yüksekte oynayabiliyorum. DLSS kapalı sanırım dlss ayarını bulamadım bile. FPS drop falanda yaşamıyorum oyunun optimizasyonu kötü diyor bir çok kişi ama bende çok akıcı çalışıyor.

"Çoğu" kişiye özellikle Türkiye'de bakmamak gerekiyor. Ya bilgisayarlarını berbat kullanıyorlar ya da taş devri aletlerini alıyorlar.

110000073469904.jpg

Hocam 5600X 6800XT 16 GB ramvar oyunu en dusuk ayarlara alsam bilenayni FPS aliyorum muhtemelen optimizasyonda sorun var.

Sen yine de 1 adet daha RAM al.

RAM kaynaklıdır. RTX 3050 ile oyunu çok yüksekte oynayabiliyorum. DLSS kapalı sanırım DLSS ayarını bulamadım bile. FPS düşmesi falanda yaşamıyorum oyunun optimizasyonu kötü diyor birçok kişi ama bende çok akıcı çalışıyor.

Boşma yapma hocam bu ekran kartiyla hangi yuksek ayarda oynuyorsun oynaman muhim degil onemli olan kasiyor mu FPS düşmesi var mi boş atmayin boş muhabbette yapmayin oyunun optimizasyonda sıkıntı var insanlari yanlış yönlendirmeyin Hogwarts Legacy saf gucte 80 90 FPS aliyorum bu oyunda mi 48FPS'lere dusecek sistemim bal gibi FPS düşmesi var oyunu en yuksek 78 FPS oda 3 5 saniye aliyorum geri kalan agac kesme rezalet 48 FPS'lere dusuyor bir anda bazen 28 38 goruyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı