RTX 3050 Ti veya RTX 3050 laptop önerisi

Bütçe
12000
@Sıradan biriyim bravo 15 güzel bir laptop ama @356280'ın önerdiği Monster'i öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abra V11 serisinde sorun yok. Diğer serilerde dediğiniz gibi sorunlar var.

V11 serisinde diğer serilerden farklı olarak sorun olmamasının bir nedeni var mıdır? Bir de şu anki Monster indirimleri gerçek mi, eğer öyleyse ben de almayı düşünüyorum.

Siz ne civarda bir kullanım süresine ihtiyaç duyuyorsunuz?
Oyun oynarken falan şarjda kullanacağım ama dizi, film izlerken veya okulda ihtiyacım olursa okulda kullanacağım. Okulda ne kadar ihtiyaç duyarım bilmiyorum. Mühendislik, tasarım gibi bilgisayar üzerine bir bölüm okumayacağım ama illaki lazım olacaktır okulda.
V11 tongfang kasa kullaniyor. Digerleri ise clevo kasa.
Hocam v11lerin hepsi tongfang mi? V11.5 yeni olduğu için bir şey bulamadım ama diğer bazı v11lerde problem çıktığı oluyormuş galiba.

Oyun oynarken falan şarjda kullanacağım ama dizi, film izlerken veya okulda ihtiyacım olursa okulda kullanacağım. Okulda ne kadar ihtiyaç duyarım bilmiyorum. Mühendislik, tasarım gibi bilgisayar üzerine bir bölüm okumayacağım ama illaki lazım olacaktır okulda.

Hocam v11lerin hepsi tongfang mi? V11.5 yeni olduğu için bir şey bulamadım ama diğer bazı v11lerde problem çıktığı oluyormuş galiba.
V11 serisi komple tongfang diye biliyorum.
V11 serisinden v11.4 ve v11.5 öneririm.

Herhangi bir 3050Ti alacağıma. Rog Serisinin 3050'sini almayı yeğlerim. 1 hafta önce 3060'ını aldım ve çok memnunum. Fan sesi tabii ki var ama normal kullanımda 8-10sn çalışıyor ara ara o da 2500RPM ve rahatsız etme seviyesinde değil. Kulaklık takarsanız zaten performans modunda bile duymuyorsunuz. Diğer laptopları bilmiyorum ama uzunca araştırmış ve çoğunda ısınma / fan sesi problemini çok duydum. Harici klavyem var ama bilgisayar yaklaşık 8-10saattir açık oyun / video / araştırmalar yaptım ve şuan serine yakın bir ılıklık var klavyede sadece. Tabii ben altına soğutucusuz arası açık laptop standi aldım belki onunla da alakalıdır ama. Sonuç olarak fazlasıyla memnunum ve Rog Strix 3050 vs diğer 3050Ti'lar arasında Rog seçerdim. Kullanıcı deneyimi olarak :)

Geri
Yukarı