RTX 3050 Valorant FPS düşüşü

Hocam benzer işlemcilerde ikisi de aynı fpsyi alıyor cod warzone oyununda . (DLSS vs yok)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1650 1 tık daha güçsüz ancak 1660 Tİ neredeyse aynı performansı veriyor. Kartın render değerlerine bakabilir misin?
Oyundan bahsetmiyor muyuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

DLSS kapalıyken 4 5 fps eksik açıkken ise fark atıyor.

DLSS kapalıyken 4 5 fps eksik açıkken ise fark atıyor.
Render testine bakar mısınız? Benim izlediğim video yanlış bilgilendirme yapmış :) bilgili arkadaşlara sormuştum ancak hiçbirisi cevap vermemişti. Biraz araştırınca render ve iş odaklı olduğunu düşündüm. Son olarak render testine bakalım.

Render testine bakar mısınız? Benim izlediğim video yanlış bilgilendirme yapmış :) bilgili arkadaşlara sormuştum ancak hiçbirisi cevap vermemişti. Biraz araştırınca render ve iş odaklı olduğunu düşündüm. Son olarak render testine bakalım.
Bakarım hocam. Bide bir sorum var. Bu kaynakların hatalı olduğunu nerden anlıyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı