RTX 3050 yanına hangi işlemci alınır?

Kasa pek önemli değil o kadar alacak şey varken şu anlık, ileride değiştirilir.

Kasanın arkasını açmanız lazım hocam, açmayı biliyor musunuz?

Biliyorum. Hocam en temizi sistemi komple satıp üstüne para koyup her şeyi en baştan almak ama sattığım sistemin aynısını bile alamamaktan korkuyorum burası Türkiye.

Biliyorum. Hocam en temizi sistemi komple satıp üstüne para koyup her şeyi en baştan almak ama sattığım sistemin aynısını bile alamamaktan korkuyorum burası Türkiye.
Hocam elinizdeki parçaları satsanız elinizdeki bütçeyi üstüne koyarak gayet güzel bir sistem toplarsınız fakat dediğiniz gibi yarın ne olacağı belli olmuyor maalesef. Kasanızın modeli nedir? Belki PSU ile geliyorsa oradan öğrenebiliriz uğraşmadan.

Hocam elinizdeki parçaları satsanız elinizdeki bütçeyi üstüne koyarak gayet güzel bir sistem toplarsınız fakat dediğiniz gibi yarın ne olacağı belli olmuyor maalesef. Kasanızın modeli nedir? Belki PSU ile geliyorsa oradan öğrenebiliriz uğraşmadan.

Hocam nereden bakacağım?

@Zerons Hocam sistemimi komple satsam ne kadar eder?

Son düzenleme:
Hocam nereden bakacağım?

@Zerons Hocam sistemimi komple satsam ne kadar eder?
Hocam 2.el konusunda pek bilgili değilim fakat bence 5.5-6K civarında gider, bilgili birine sormak daha iyi olur.

Hocam neyse anakart+işlemci önerir misiniz? Sadece fiyatları öğrenmeye çalışıyorum ona göre karar vereceğim.
H610 + i3 12100F bakabilirsiniz hocam, akakçeden bütçenize göre bakarsınız.

Evet biliyorum bu AM4 işlemciler bu ekran kartları ile olmaz değil mi?
Hocam ekran kartı her türlü uyar, işlemcilerin soketleri farklı olduğu için uyumsuzluk yapar. Alacağınız anakarttaki soket ile işlemcide olan soketler aynı olmalı, yoksa çalışmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı